[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]

Ići dole 
+4
Maker
Nula
Xpert
Steph Curry
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
TB87

TB87


Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 32
Lokacija : Zemun

[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 15:24

F. Totti ::
Jednom je TB87 (protiv Malaga cini mi se u prvoj polusezoni) je produzio 3 minuta, vodili smo jednom gol razlikom Very Happy
4 minuta sam produzio Roma Malaga ali ni za to vreme ovi indijanci nisu mogli da daju gol... Very Happy Bili ste tad bolji ,ja sam pokusao da im pomognem ,bilo je realno 2.5 ili 3 minuta za produzivanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 17:50

Cudno mi je stvarno, kad se otvara jedna tema o sudiji ne prica se o tome. Nego neki od jednom hoce neki profit da izvuce i hoce novi match (i ako je ironija Very Happy), neki spominju druge lige koje ja nisam nijedom spominjo u ovoj temi, neki kazu da ovde i onako i ovako nista ne ide i da se njima bas jebe kako se vodi liga i na kraju oni koji su poceli da gledaju u ovu temu i primetili su da im neide bas tolko citanje pa misle da budu smjesni i da napisu nesto o meni zato sto zivim u drugoj zemlji. 332

Jednu dobru stvar ima ova Liga i to je da mi se ne dosadi gledat poruke koje dosta puta su vrlo smesne zato sto nekad nemaju nista vise sa temom. Vidim da ne vredi ovde diskusija, pa slobodno radite kako kod hocete, kritika se ovde ne akceptira. Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 19:41

Maker ::
Cudno mi je stvarno, kad se otvara jedna tema o sudiji ne prica se o tome. Nego neki od jednom hoce neki profit da izvuce i hoce novi match (i ako je ironija Very Happy), neki spominju druge lige koje ja nisam nijedom spominjo u ovoj temi, neki kazu da ovde i onako i ovako nista ne ide i da se njima bas jebe kako se vodi liga i na kraju oni koji su poceli da gledaju u ovu temu i primetili su da im neide bas tolko citanje pa misle da budu smjesni i da napisu nesto o meni zato sto zivim u drugoj zemlji. 332

Jednu dobru stvar ima ova Liga i to je da mi se ne dosadi gledat poruke koje dosta puta su vrlo smesne zato sto nekad nemaju nista vise sa temom. Vidim da ne vredi ovde diskusija, pa slobodno radite kako kod hocete, kritika se ovde ne akceptira. Very Happy 
brate iskuliraj se malo, mnogo si se uziveo u ovu igru...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 20:16

Prosinečki ::
Maker ::
Cudno mi je stvarno, kad se otvara jedna tema o sudiji ne prica se o tome. Nego neki od jednom hoce neki profit da izvuce i hoce novi match (i ako je ironija Very Happy), neki spominju druge lige koje ja nisam nijedom spominjo u ovoj temi, neki kazu da ovde i onako i ovako nista ne ide i da se njima bas jebe kako se vodi liga i na kraju oni koji su poceli da gledaju u ovu temu i primetili su da im neide bas tolko citanje pa misle da budu smjesni i da napisu nesto o meni zato sto zivim u drugoj zemlji. 332

Jednu dobru stvar ima ova Liga i to je da mi se ne dosadi gledat poruke koje dosta puta su vrlo smesne zato sto nekad nemaju nista vise sa temom. Vidim da ne vredi ovde diskusija, pa slobodno radite kako kod hocete, kritika se ovde ne akceptira. Very Happy 
brate iskuliraj se malo, mnogo si se uziveo u ovu igru...
Bas mislim da se nije nimalo "uziveo u igru" vec samo govori objektivno, a ne znam stvarno sto se ovde od svake kritike stvara svadja, i sta ja znam razne gluposti
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 20:36

S.Cazorla González ::

Bas mislim da se nije nimalo "uziveo u igru" vec samo govori objektivno, a ne znam stvarno sto se ovde od svake kritike stvara svadja, i sta ja znam razne gluposti
+1, ti bi sve ovo banovao, tako da nema kritike Smile
zbog toga mi se sviđa tvoja vlast!
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 20:38

ajde jebote,, admini brisite ovu drugu stranu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 20 2013, 20:39

Alonso F1 ::
S.Cazorla González ::

Bas mislim da se nije nimalo "uziveo u igru" vec samo govori objektivno, a ne znam stvarno sto se ovde od svake kritike stvara svadja, i sta ja znam razne gluposti
+1, ti bi sve ovo banovao, tako da nema kritike Smile
zbog toga mi se sviđa tvoja vlast!
logicno da bih banovao, do sada bi vec bili na drugom forumu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]   [1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1] - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[1/4] Malaga - AS Roma [0:2;2:1]
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Roma - Malaga
» Malaga CF - AS Roma
» Malaga - Roma 6:0
» [11. kolo] Malaga 1:1 Roma
» [2. kolo] AS Roma 2:1 Malaga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: Rezultati utakmica-
Skoči na: