Kako se raspala Zvezda? EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Kako se raspala Zvezda? EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Kako se raspala Zvezda?

Ići dole 
+2
Исак
Alonso
6 posters
AutorPoruka
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 20:51

Isko Alarkon je dj... dečko koji bi za svoj klub dao sve. Stalno je smišljao sve taktičke varijante za svoj klub, pa je često bio budan do kasnih noćnih sati. Volio je ostajati u svlačionici i svoje strateške ambicije hraniti tišinom nastalom nakon što bi i posljednji igrač Crvene zvezde za sobom zatvorio vrata.

Strpljivo bi pričekao tih nekoliko sati da maneken Drogbeni počešlja svoje obrve i da Žoao Mutinjo napokon bude zadovoljan frizurom, a zatim bi prigušio svjetla i klubu uštedio nešto para. A onda bi sjeo i na brisaćoj tabli pokušavao unaprijediti igru, ispraviti greške iz prethodnih utakmica...

Nakon zadnje utakmice, kada su razbili Romu sa 5:0, Isko ja ranije završio svoje razmišljanje, te je i ranije krenuo kući. Međutim, svratio je u svoj ured...
Kako Drogbeni još nije otišao sa Marakane, kretao se je dugim tunelima beogradskog stadiona dok nije primijetio slabašno svjetlucanje iz kancelarije kapitena.
"Ah, sigurno je opet zaboravio isključiti kompjuter", pomislio je Drogbenčić i pohrlio klubu dodatno smanjiti račun za struju.

Ušao je, te ugledao Alarkona kako udobno smješten u fotelji sa smiješkom na licu zuri u monitor i pjevuši pjesmu Bajage. "Zvezda je, ime šam..." zastade kapiten beogradske momčadi kad ugleda Drogbenija. Zaljuljao se u stolici, jedva izbjegao pad, te se uz nekoliko riječi uspravio i s obje ruke stao bjesomučno udarati po tastaturi. Onako kako već udaraju ljudi kojima u trenucima panike na pamet ne pada kombinacija Alt + Tab. Prekasno. Htio, ne htio, Dr je primijetio ono što je kapiten uzalud pokušavao sakriti.
"Sine, otkud ti", uspio je procijediti Isko, prije nego se iz zvučnika začuo navijački krik punoga stadiona, a Crvena zvezda povela protiv Ajaxa s 4:0. Dvojica su bliskih prijatelja sinhronizirano skrenuli pogled ka monitoru i pročitali poruku.
Dante na asistenciju Joaa je zaokružio svoj hat-trick.

"Šefe, igrate Football Manager?", pokušao je Drogbeni veselim tonom prikriti neugodu što je nadređenog očito uhvatio u nezgodno vrijeme. Alarkon je i dalje prebirao po tastaturi tražeći način da napokon zatvori tu prokletu igru, a onda je odustao od borbe s tehnologijom i nemoćno slegnuo ramenima.
"Pa, malo se ovako poigram…", izustio je jedva čujno, duboko udahnuo te pogledao u svog napadača očima petogodišnjaka koji je uhvaćen s prstima u pekmezu.

"Nema u tome ništa loše, šefe, pa svi to igraju. Da vam vidim tim…", nastavio je Dr, privukao stolicu i pogledao u ekran. "Au, Joao iza Hulka i Dantea, Il Fenomeno aka Stijena, Ezil, Brigate, Jovanović…", čitao je on s ekrana i zastao.
"Ali, kako si…", zaustio je, ali mu Isko nije dopustio da dovrši rečenicu.
"Skinuo sam crack, eto kako!", viknuo je i odmah shvatio da je to učinio glasnije nego što je htio.
"Skinuo sam krek", ponovio je, ovoga puta mnogo tiše. "Igrače sam stavljao kako sam htio i mogu ih zadržati koliko god hoću. Ne prodajem nikoga, igra se po mojim pravilima i Evony stoji na golu ili sjedi na klupi, neće on meni govoriti gdje će igrati", u jednom je dahu izrecitirao kapiten crveno-belih.
"I što je još važnije, ne moram nakon utakmica odgovarati na jedna te ista blesava novinarska pitanja o ekipi, igrama, sezoni, osvojio sam šest naslova zaredom, a i prvak sam Europe", dodao je Isko. Donja mu je usnica drhtala, ali je na rubu suza smogao snage pogledati u svoga napadača. "Nemoj mi suditi, ovo mi je terapija", prošaptao je.

"Suditi? Pa i ja igram Football Manager i također nisam prodao Dantea, koja bi ga budala pust...", zaustavio se na vrijeme crnac. "Nego, nisam znao za taj krek", rekao je i nastavio proučavati Iskov sastav koji je protiv Ajaxa u međuvremenu postigao i peti gol. Hulk glavom.

Nakon što su utakmicu odigrali do kraja, Drogba je htio da malo detaljnije pogleda taj tim, koji je velikog Ajaxa predvođenog Milanom, Nocerinom... razbio sa 5:0.

Alarkon je pratio njegove vješte poteze mišem, a ovaj je odjednom naglo ustao iz stolice.

Bez riječi je krenuo prema vratima, a zatim se, baš prije nego će izaći, okrenuo i ljutito rekao: "Znaš šta, slaži ti taj svoj dream team bez mene." Isko je nekoliko trenutaka začuđeno zurio u glasnim treskom zatvorena vrata, a potom pogledao u ekran.

Očito da je Drogbeniju bilo krivo što ga nema, pa je očekivao da će biti na kraju jer je među zadnjima i stigao, ali to mjesto je bilo rezervisano za - Toxninha.

Tako se raspade jedan veliki klub...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 21:00

Hhahhahahahha Bravo Bravo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 21:23

Bravo Smile Samo, gde je Isak u toj postavi Ajaxa? Edit Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 21:26

Kad je zvezda dobila ajax 5:0? nene
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 22:26

odlicno, alonso svaka cast! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSub Sep 28 2013, 22:59

Nocerino ::
Kad je zvezda dobila ajax 5:0? nene
piše FOOTBALL MANAGER
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeNed Sep 29 2013, 08:48

Eh, šta učini pohlepa jedinke od nekada složnog kluba...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeNed Sep 29 2013, 08:53

Hahaha,odlicno Alonso Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeUto Okt 01 2013, 20:23

odlicno Wink
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSre Okt 02 2013, 05:09

Super text, imas smisla za novinara Smile
Nastavite da pisete sto se lige tice, voleli bi da cujemo vase novinarske utiske nakon zavrsene polusezone. Voleo sam da citam te vase pricice , al nema Sad
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey


Muški Broj poruka : 175
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 31

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeSre Okt 02 2013, 12:57

Ahahaha, mogao bi da pocnes da pises za Kurir
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitimeČet Okt 03 2013, 08:56

beli ::
Super text, imas smisla za novinara Smile
Nastavite da pisete sto se lige tice, voleli bi da cujemo vase novinarske utiske nakon zavrsene polusezone. Voleo sam da citam te vase pricice , al nema Sad 
Very Happy
jbg, nemam vremena pisati članke radnim danima, jedino petak i subota, eventualno nedjelja

hvala Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako se raspala Zvezda? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se raspala Zvezda?   Kako se raspala Zvezda? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako se raspala Zvezda?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako je Zvezda izgubila titulu!
» Kako napraviti klan?
» [A] BvB - Zvezda
» BvB - Zvezda
» [A] Zvezda 3:0 Psg

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Liga | Kup-
Skoči na: