Reprezentacija Hrvatske - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Reprezentacija Hrvatske - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Hrvatske

Ići dole 
+10
Majstor za golove
milan22
Podolski9
Alonso
beli
Keith Flint
Исак
Luizdinho
DK.BLUZ
ц з в
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Majstor za golove




Muški Broj poruka : 138
Datum upisa : 30.06.2013

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: xD   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 15 2013, 23:38

Osnivam reprezentaciju Čada. Jel neko zainteresovan? :v

Samo da vam kažem da kad budu provalili da za reprezentaciju hrvatske igra srbin odma će vas diskvalifikovati kao što su CG sa CC u21 Sad
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimePon Sep 16 2013, 02:12

Majstor je skroz u pravu.
Videce po IP da nismo iz Hrvatske.. usput ce nas :locirati i sve pohapsiti zbog sajber kriminala. Very Happy
Xpert, obrisi me sa spiska..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 17 2013, 14:32

Takođe i mene...
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 17 2013, 14:42

Cudno mi je da vi u opste hocete da igrate za pogresnu naciju. Ili igrajte za Naciju gde zivite ili igrajte za tu Naciju od kojoj ste dio. Samo zbog igre sada hocete da se vi prezentirate kao nerealne Hrvate, Crno Gorce ili Bosance. Ko tako radi ima stvarno slab karakter i onda nije vise stvar od jedne jebene igre nego kako se vi prezentirate i kako vi mislite. Slabo negativno 
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 17 2013, 15:00

Ne brinite se, necemo igrati, mozete odahnuti sada Smile

Kakva panika se stvorila na forumu zbog toga Very Happy
A ovo je trebala biti zafrkancija, i mislili smo igrati bas iz zajebancije i zato smo bas napravili ovakvu ekipu da se zezamo malo. Ali onda su nam objasnili neki od haxera sa foruma da se ne smije zabavljat ovdje, samo turit glavu prema dole igrat ligu i borit se za naslov najboljeg rs tima u ovim krajevima europe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimePon Sep 30 2013, 17:49

Krasan nam je izbornik
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 14:08

Alo ko je nas izbornik/selektor ? Very Happy Naravno mene mora pozvati
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 13:21

Znaci u repku ce biti pozvani svi hrvati hahah, jbg nema nas previse ovdje tako da svi upadate Very Happy budemo se jedan dan svi našli na haxu pa da se dogovorimo oko nekih stvari. Također bih zamolio podolskog da me doda na skype jer trebam pomoc oko toga svega.

Znaci rutinski osvajamo ovaj kup nacija!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 13:34

bok stari
Nazad na vrh Ići dole
Podolski9

Podolski9


Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 30

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 13:57

podolski9994 dodaj me
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 19:57

Maker ::
Cudno mi je da vi u opste hocete da igrate za pogresnu naciju. Ili igrajte za Naciju gde zivite ili igrajte za tu Naciju od kojoj ste dio. Samo zbog igre sada hocete da se vi prezentirate kao nerealne Hrvate, Crno Gorce ili Bosance. Ko tako radi ima stvarno slab karakter i onda nije vise stvar od jedne jebene igre nego kako se vi prezentirate i kako vi mislite. Slabo negativno 
skroz je u pravu
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 20:12

S.Cazorla González ::
Maker ::
Cudno mi je da vi u opste hocete da igrate za pogresnu naciju. Ili igrajte za Naciju gde zivite ili igrajte za tu Naciju od kojoj ste dio. Samo zbog igre sada hocete da se vi prezentirate kao nerealne Hrvate, Crno Gorce ili Bosance. Ko tako radi ima stvarno slab karakter i onda nije vise stvar od jedne jebene igre nego kako se vi prezentirate i kako vi mislite. Slabo negativno 
skroz je u pravu
Ja mislim da nije u pravu, ovo je igrica i to da li ce Srbin ili Makedonac igrati za Hrvatsku nema nikakve veze sa karakterom moralom ili bilo cime. Cak i u realnom zivotu imas u Bosni i u Hrvatskoj i u Makedoniji po jednog crnca u basketu. Slazem se da ovde treba da imaju prednost u reprezentaciji ljudi koji su iz te drzave, al isto tako znamo sta je bilo na proslom kupu nacija kad su reprezenatije Bosne i Hrvatske ostale bez igraca pa su neki clanvi iz Srbije igali za njih, sto znaci da ovde nema dovoljno aktivnih igraca da se naprave ozbiljne reprezentacije, osim Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 20:14

Keith Flint ::
S.Cazorla González ::
Maker ::
Cudno mi je da vi u opste hocete da igrate za pogresnu naciju. Ili igrajte za Naciju gde zivite ili igrajte za tu Naciju od kojoj ste dio. Samo zbog igre sada hocete da se vi prezentirate kao nerealne Hrvate, Crno Gorce ili Bosance. Ko tako radi ima stvarno slab karakter i onda nije vise stvar od jedne jebene igre nego kako se vi prezentirate i kako vi mislite. Slabo negativno 
skroz je u pravu
Ja mislim da nije u pravu, ovo je igrica i to da li ce Srbin ili Makedonac igrati za Hrvatsku nema nikakve veze sa karakterom moralom ili bilo cime. Cak i u realnom zivotu imas u Bosni i u Hrvatskoj i u Makedoniji po jednog crnca u basketu. Slazem se da ovde treba da imaju prednost u reprezentaciji ljudi koji su iz te drzave, al isto tako znamo sta je bilo na proslom kupu nacija kad su reprezenatije Bosne i Hrvatske ostale bez igraca pa su neki clanvi iz Srbije igali za njih, sto znaci da ovde nema dovoljno aktivnih igraca da se naprave ozbiljne reprezentacije, osim Srbije.
Dobro, razlicita misljenja, naravno ne ocekuj da se sad svadjamo zbog toga Smile
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 13 2013, 20:16

Ma bio sam se dvoumio da li da pisem to posto znam da ce odma neka svadja da izbije a to najmanje zelim. Naravno misljenja su razlicita.
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 07 2014, 16:43

Aj ljudi da se ne zajebavamo više, trebalo bi složit tu repku, predlažem Xperta za kapetana.
Malo nas je, al nas ima.
Kapetan, ako prihvati dužnost nek odredi igrače za repku
Hvala,
Sportski pozdrav Smile
p.s. hehehehe

Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimePet Jan 10 2014, 02:42

Evo jednoglasnom odlukom izabran MajstorRade (ja) za kapitena/izbornika, pošto nema drugih kandidata hteo bih se zahvaliti svima koji su glasali za mene i pozdravljam sve vas u studiju i režiji, hvala !

P.S Uskoro ide sastav koji ce biti prijavljen na Mini Kup Nacija
Nazad na vrh Ići dole
Steph Curry

Steph Curry


Muški Broj poruka : 390
Datum upisa : 06.06.2013

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 14 2014, 07:04

napravi novu ovakvu temu s popisom igraca pa da se ova obrise
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 14 2014, 10:41

Ovaj Rade nista ne radi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Hrvatske   Reprezentacija Hrvatske - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Hrvatske
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Reprezentacija Hrvatske
» Reprezentacija Hrvatske
» Reprezentacija BiH
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: