Prijave za moderatora EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Prijave za moderatora EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Prijave za moderatora

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeČet Mar 28 2013, 23:34

Ko ima zelju da bude moderator moze da se prijavi ovde. Primarni zadatak ce mu biti da uz moju pomoc detaljno analizira meceve, oceni igrace (average rating) pronadjemo greske(ako ih ima) i uradimo sve sto se treba uraditi u vezi toga


EDIT: Uskoro ce biti unete statistike igraca (Golovi, Asistencije, ocena na mecu, autogolovi,...) i oko toga mi i treba pomoc

U komentaru napisite zasto ste bas Vi pravi izbor.


Poslednji izmenio Cazorla dana Čet Mar 28 2013, 23:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeČet Mar 28 2013, 23:36

Ja mogu

Razumijem se u to i dobar sam vec sam bio moderator na drugim forumima GL.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimePet Mar 29 2013, 12:50

Mogao bih ja, jer znam da radim na forumu i iskreno volim taj posao. Već sam bio moderator na nekim forumima poput pes-serbia.com


Poslednji izmenio AcaX12 dana Pet Mar 29 2013, 13:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BaŁe
Banned
Banned
BaŁe


Muški Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.03.2013

Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimePet Mar 29 2013, 13:10

Mogao bi ja ja sam i pre bio moderator na w w w . r a z m e n a i g a r a .c o m
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimePet Mar 29 2013, 15:43

Ja imam Moderatora na par warez foruma, ali vidim da ovde nije isto zaduzenje kao i tamo, pa se ipak necu kandidovati iako imam iskustvo. Cool
Nazad na vrh Ići dole
R.Carlos

R.Carlos


Muški Broj poruka : 93
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 28

Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimePet Mar 29 2013, 22:24

Evo mogu i ja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeSub Mar 30 2013, 11:36

Popricao sam sa Fabregasom(Lacazette, Tevez) i dogovoreno je sve. Ispunjava uslove i cini mi se kao najozbiljniji kandidat.

DAKLE, za ovaj zadatak prijave su zavrsene!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeNed Apr 07 2013, 12:22

PRIJAVE ZA MODERATORA SU PONOVO OTVORENE, NAZALOST FABREGAS NAS JE NAPUSTIO, ZBOG I DALJE NEPOZNATIH RAZLOGA
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeNed Apr 07 2013, 21:17

jel mogu ja imam iskustva na drugim forumima.Znam da sam novi ovdje al eto razmislite jer radio sam i na drugim forumima prije kada sam igrao sad su nazalost zatvoreni.
Nazad na vrh Ići dole
Miss Terry

Miss Terry


Muški Broj poruka : 13
Datum upisa : 28.03.2013

Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitimeUto Maj 07 2013, 20:33

Ja ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijave za moderatora Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijave za moderatora   Prijave za moderatora Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijave za moderatora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijave za S04
» PRIJAVE OTVORENE
» PRIJAVE ZA SUDIJE!!!
» PRIJAVE ZA KUP TAKMICENJE
» Olimpijada #3 - Prijave 2v2 sportovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: