Debakl, sramota i odlazak EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Debakl, sramota i odlazak EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Debakl, sramota i odlazak

Ići dole 
AutorPoruka
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Debakl, sramota i odlazak Empty
PočaljiNaslov: Debakl, sramota i odlazak   Debakl, sramota i odlazak Icon_minitimePet Jun 14 2013, 23:51

Bilo je dobro, dok je trajalo...


Bosna i Hercegovina je večeras odigrala drugu utakmicu u ovom ciklusu Kupa Nacija. Bolje da je nije ni igrala, već da je gospodski zijanila od Poljaka službeno 3:0. Brukajući se pred Poljacima, Britancima i Francuzima u sobi, i pred nekoliko stotina gledalaca ispred malih ekrana sa „Ronaldom“ i „Bestom“, kapiten nacionalnog tima Alonso ih je stalno smirivao. Ali, Best nije slušao kapitena koji mu je govorio da ne gleda chat i da ne obraća pažnju, već je Ronaldo spustio Besta na svoj nivo idiotluka i dotukao ga iskustvom i to vrlo mudro. Na kraju su oba dobili crveni pa je Bosna primila četvrti gol, a prije toga je Ronaldo sam sebi zabio gol.


Što se tiče igre do 17– te minute vrlo sam bio zadovoljan. Igrali smo, malo napadali, gubili samo 2:0 što je bio dobar rezultat. Međutim, đavo je bio među nama tokom cijelog meča, te smo na kraju sami sebe dotukli. Sramotno zaista, protiv Poljske smo igrali bolje nego Srbija, iako smo tokom cijelog meča imali problem s Ronaldom i Bestom. Da se nisu svađali, možda bi bilo 0:0. Al` šta ćeš, kad mi oni koji su trebali ne dođoše.“ Rekao je kapiten bh. tima, Alonso.


Zaista, bh. tim je imao dobru igru, ali im međusbni animozitet nije dao mira. Povrh svega, Alonso uopšte ne krivi niti jednog, niti Besta niti Ronalda, već kaže: „Krivi su ostali bh. igrači, s kojim sam trebao igrati. Njima hvala što su došli iako su treća postava, i zaista je sramota da oni koje sam očekivao i na koje sam računao, ne dođu. Hvala „Kapetanu“ koji odigrao vrlo dobro, malo je falšao oko drugog gola ali mu ne zamjeram, te Bestu i Ronaldu.


I na kraju našeg razgovora kaže: „Ovako kad se spominje ostavka, ostavka je nekako najdirektnija stvar da kaže čovjek odlazim i gotovo je. Kažem vam, ne mogu da idem ni protiv Španije ni protiv Mađarske. Moj neki privatni gest, vi ga možete protumačiti kako hoćete. To je neka moja lična odluka, ja neću da govorim radi čega je i da objašnjavam, vi vrlo dobro znate, ali ako ništa drugo i jedino što mogu da učinim za ovu reprezentaciju, pa da se i vi sjetite da sam igrao srcem za Bosnu i sakupljao igrače po forumima, a znate šta se dešava. Toliko.

Debakl, sramota i odlazak Z


Hladan tuš za sve Bosance i Hercegovce, da najveća zvijezda tima odlazi. Mi se zaista nadamo da to neće biti konačna odluka, jer bez Alonsa bh. reprezentacija nema apsolutno nikakve šanse.
Nazad na vrh Ići dole
 
Debakl, sramota i odlazak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kup Nacija-
Skoči na: