Juventus prekinuo seriju Newcastla

Gost
Gost

Juventus prekinuo seriju Newcastla Empty
PočaljiNaslov: Juventus prekinuo seriju Newcastla   Juventus prekinuo seriju Newcastla Icon_minitimeSub Maj 25 2013, 10:34

Juventus prekinuo seriju Newcastla Screenshot13l

Poslednja utakmica 4. kola prve SRS lige, između Juventusa i Newcastla, završena je nerešenim rezultatom - 1:1. Trenutni lider na tabeli je jedva izvukao bod, i tako u zadnjih 15 sekundi uspeo da sačuva prvo mesto. U prvom delu utakmice igra je bila izjednačena. Oba tima su stvarala šanse, ali nije bilo većih prilika za pogodak. Di Mariji je ping celo vreme bio oko 800, pa je često dolazilo do kratkotrajnih pauza. Na početku drugog poluvremena Newcastle je napadao, imao nekoliko odličnih šansi za pogodak, ali gola ipak nije bilo. U dvanaestom minutu meča usledila je kontra Juventusa, međutim Di Maria nije uspeo da postigne pogodak. Dva minuta kasnije, isti igrač je na spektakularan način prevario Strumfa i doveo svoj tim u vođstvo od 1:0. Samo minut kasnije ginekolog napušta igru, a onda je usledila pauza duga 10 minuta dok je Newcastle čekao Ramseya. A onda, kada je sve izgledalo gotovo, 15-ak sekundi pre kraja Ramsey sjajno proigrava Artetu koji poravnava rezultat i postavlja konačan ishod meča - 1:1!

Newcastle: Strumf, ginekolog (od 14:45 Aaron Ramsey), Keith Flint, Mikel Arteta
Juventus: Xpert, Joao Moutinho, R.Lewandowski, Angel Di Maria