Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AutorPoruka
Gost
Gost

Ajax "razvalio" Fiorentinu Empty
PočaljiNaslov: Ajax "razvalio" Fiorentinu   Ajax "razvalio" Fiorentinu Icon_minitimePet Maj 24 2013, 14:24

Ajax "razvalio" Fiorentinu Screenshot9xx

U okviru četvrtog kola SRS lige, Ajax je savladao Fiorentinu sa čak 11:0, i tako dobio treću utakmicu za redom! Već u 20-oj sekundi utakmice, Draxler je izveo korner nakon kojeg je Nocerino ugurao loptu u gol protivnika. Dva minuta kasnije, Valdes je nespretno odreagovao, što je strelac prvog pogotka iskoristio i udvostručio prednost svog tima. U daljem toku prvog dela igre, Ajax je imao inicijativu i diktirao tempo, a Fiorentina gotovo nijednom nije uspela da priđe golu protivnika. Jednu odličnu šansu propustio je Nocerino u sedmom minutu meča, kada mu je Pitar sjajno odbranio udarac i otklonio opasnost. Međutim, već u sledećoj akciji Draxler iz auta proigrava milana koji postiže svoj prvi pogodak na utakmici. Nije se dugo čekalo ni na četvrti gol. Naime, svega pola minuta nakon toga Nocerino i milan su odigrali dupli pas posle kojeg Nocerino postiže het-trik! U prvom minutu drugog poluvremena Ajax je imao kontru 3 na 1. Jupiter je odlično uposlio Draxlera, nakon čijeg šuta nemoćni Giovinco vraća loptu u svoju mrežu. Ajax takoreći nije davao protivnicima da dišu. Šesti gol u korist Ajaxa, postigao je Jupiter koji je posle asistencije Nocerina, prevario Lewandowskog i tako dao svoj prvi gol na meču. Dvadesetak sekundi kasnije i Draxler se upisuje u listu strelaca nakon duplog pasa sa Jupiterom. Posle toga desilo se nešto nesvakidašnje! Naime, sva 4 igrača Fiorentine su stala na svoj gol! Do kraja utakmice, Ramos, Draxler i Nocerino su postigli po jedan pogodak, a Giovinco po drugi put dao autogol, za konačnih - 11:0!

17:43 - Strelac: Julian Draxler
19:48 - Strelac: Nocerino ; Asistencija: Julian Draxler.

Poslednji put izmenio Julian Draxler dana Sub Maj 25 2013, 14:21, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Ajax "razvalio" Fiorentinu   Ajax "razvalio" Fiorentinu Icon_minitimePet Maj 24 2013, 14:32