Boti se penzionise EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Boti se penzionise EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Boti se penzionise

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 16:37

Najtuzniji dan u istoriji ovog foruma...

Eto, kad forum, tacnije liga, bude malo normalnija, mozda se i vratim u igranju zvanicnih utakmica... timove uglavnom vode retardi kojima se moze sve...


Moji slucajevi, dovede me Vule u Liver, i posle me izbaci, dovede me GaMe u UTD i posle me izbaci (kaze mu Auba da nece zbog mene tu, posle svakako nije dosao)... Sad Tox me odstranio zbog Nineta ima pravo  da se vrati... Niko nije sankcionisan, naravno...

Poyy
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 16:47

F. Totti ::


mozda se i vratim u igranju zvanicnih utakmica...


Boti se penzionise Giphy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 17:01

Imam ideju, dovedi me u Bayern, odigram poslednje oprostajno kolo i uzmem titulu hh
Nazad na vrh Ići dole
osa

osa


Muški Broj poruka : 72
Datum upisa : 22.01.2014
Godina : 28

Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 17:35

Ne odstrane te ni zbog Nineta, ni zbog Aube nego zbog tvog iritantnog ponašanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 17:42

A pre nego sto me dovodili nisam bio iritantan? Very Happy Imam sliku ako hoces da ti prilozim....
Nazad na vrh Ići dole
Bruno Mezenga

Bruno Mezenga


Muški Broj poruka : 286
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 31

Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 20:07

aj u cuku
Nazad na vrh Ići dole
Daco




Muški Broj poruka : 196
Datum upisa : 04.08.2013

Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 20:53

Tvoji slucajevi, promjenio si toliko timova ove sezone* i opet i dalje mislis da je do njih, kad ces shvatit da si ti taj u kojem je problem?
Idi sto prije, dobro si skonto da trebas ic. Imas u guzici 22 godine (barem se tako predstavljas) a ponasas se na nivou nekog djeteta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 20:56

imam 19 brt... a 22 mi je nes drugo, nisi skapirao lepo
Nazad na vrh Ići dole
Aguero




Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitimeČet Maj 28 2015, 21:00

Stvarno kakav tuzan dan..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boti se penzionise Empty
PočaljiNaslov: Re: Boti se penzionise   Boti se penzionise Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Boti se penzionise
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostali clanci-
Skoči na: