Novinar

Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Pregled trećeg i četvrtog kola! Empty
PočaljiNaslov: Pregled trećeg i četvrtog kola!   Pregled trećeg i četvrtog kola! Icon_minitimeUto Maj 12 2015, 13:44

Dragi čitaoci,
izvinjavam vam se na zakašnjelom broju za 3. i 4. kolo, te ću utakmice tih kola sada analazirati. Dakle, sadržaj ovog broja je sljedeći:

-Pregled 3. kola
-Pregled 4. kola

Frankfurt-Deportivo
Rezultat utakmice: 1-3

Početni pritisak na odbranu Franfkfurta, iskoristio je Darko, nakon greške odbrane Frankfruta, na asistenciju Lallane. Igrači Deportiva su se čitavo prvo poluvrijeme “proveli” na protivničkoj polovini, ali su tek na kraju istog uspjeli da postignu drugi gol, i to je bio drugi za Darka na ovoj utakmici. Odmah nakon toga, svjesni da se nešto mora promijeniti, igrači Frankfurta uvode Bruna, koji je dodao odličnu energiju timu. Takvu igru su iskoristili, pa je Napolitanac iz kontra-napada zatresao protivničku mrežu. Posljednji, a i najljepši gol postigao je Gerrard.

Pregled trećeg i četvrtog kola! 455911338-deportivo-la-coruna-supporters-cheer-on-gettyimages
Ogromna podrška navijača Deportiva na gostujućem terenu

NK Maribor-Bayern Munchen
Rezultat utakmice: 1-1

Sve u svemu, derbi ovog kola započeo je staloženo, te u prvom poluvremenu nije bilo pravih šansi, niti golova. Početak drugog poluvremena donio je i ljepšu igru, samim tim i golove. Bajern je poveo nakon odlične akcije, koja je počela iz auta, a auto-gol se pripisuje jasku, koji je očajnički pokušao da spasi svoj gol. Spuštenih gardova, Maribor je krenuo u napad. Zabunu na centru terena, i izlijetanje golmana Bajerna- Makera, iskoristili su igrači Maribora, pa je Schnuppel zatresao gol na asistenciju Kika.

Pregled trećeg i četvrtog kola! A-Bayern-Munich-supporter-010
Razočarani navijači Bajerna

Manchester United-AS Roma
Rezultat utakmice: 2-0

Odličnu igru, Mančester je nastavio u ovom kolu, pa je sigurnom, i ubjedljivom pobjedom, ovog puta savladao Romu. Roma je nastavila svoju defenzivnu igru predvođena Ninetom na golu, pa je prvo poluvrijeme bilo bez golova. Prvi, od dva auto-gola Toxninha, bio je nakon duge pas igre između trojke Mančestera Kuba-beli-osa. Šlag na torti, za kraj ove utakmice, bio je još jedan gol Toxninha, koji je istakao ozbiljnu kandidaturu za najboljeg strijelca lige.

Pregled trećeg i četvrtog kola! Manchester-United-v-Tottenham-Hotspur-Premier-League
Beli u duelu sa Elminom

Wolfsburg-Malaga
Rezultat: 0-1

Nakon kiksa u prvom kolu, Malaga je odlučno krenula ka pohodu na neko od boljih mjesta, a na njihovom putu se ovog puta našao Wolfsburg. Jedini gol na utakmici postigao je Nula, nakon komičnog izvođenja auta, a još komičnije “odbrane” golmana Wolfsburga Raleta. Sve ovo, dovelo je do tenzija između igrača Wolfsburga, koje neću opisivati, i koje oštro osuđujem.

Pregled trećeg i četvrtog kola! PICT0125-03-04-wob-adi-tu

Navijači Wolfsburga pred utakmicu!

4. Kolo

Liverpool-Manchester United
Rezultat: 0-0

Iako je ovo kolo otvorila ova utakmica, lošeg kvaliteta, sa prekidima, pauzama, problemima, ostale utakmice ovog kola su protekle u odličnom ambijentu. Mnogi su očekivali efikasnu utakmicu, ali je to izostalo, što iz problema sa lagom, što zbog pauzi koje su uslijedile usljed ovog prvog. Za sada, utakmica je upisana kao 0-0, ali postoji mogućnost da se ponovi.

[/b]
Pregled trećeg i četvrtog kola! Manchester-United-vs-Liverpool

Novinari su spremni za reportaže!

AS Roma-NK Maribor
Rezultat: utakmice: 0-3

Ovom utakmicom se u mnogome pročistilo za obje ekipe, za Maribor u boljem, a za Romu u gorem svijetlu. Goleadu od strane Maribora započeo je Kiko, nakon konfuzije u odbrani Rome. Potop Rome u prvom poluvremenu, dovršio je Schnuppel  nakon odličnog centaršuta Kika. Opet, nakon konfuzije, Maribor postiže treći gol tako što Kiko, napucava Nineta koji šalje loptu u svoj gol.

Pregled trećeg i četvrtog kola! 2098083738500ebc21a6e90139243020_orig

Strastveni navijači Maribora slave pobjedu!

Bayern Munchen-Frankfurt
Rezultat: 2-0

Kao i na utakmici između Maribora i Rome, i u ovoj je pobjednik odlučen rano u utakmici, još u prvom poluvremenu. Hladni tuš za Frankfurt od dva minuta započeo je [b]Milos Kesegic
na asistenciju sane. Sana je takođe postigao i drugi gol, i to na veoma efektan način, od stative. Do kraja utakmice, Bajern je održavao rezultat, te odnio sigurnu pobjedu.

[/b]
Pregled trećeg i četvrtog kola! Maxresdefault

Deportivo-Wolfsburg
Rezultat: 3-0

Odličnu, pa i atraktivnu igru nastavili su da igraju igrači Deportiva, koji su ovog puta savladali ekipu Wolfsburga. Nakon 5 minuta nadigravanja, [b]Darko
je postigao treći gol zaredom za Deportivo, nakon odlično istrčane kontre. Seriju Darkovih golova za Deportivo prekinuo je Dinamo, koji se upisao za ovaj tim. Treći i posljednji gol za Deportivo postigao je Darko na asistenciju Gerrarda

Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Pregled trećeg i četvrtog kola!   Pregled trećeg i četvrtog kola! Icon_minitimeUto Maj 12 2015, 13:53

Odlicno odradjeno,svaka cast Smile

Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Odlicno napisano ali mislim da bi trebao malo pregledati snimke, bar u vecim derbijima. Ne mozes napisati, da u 1. pol izmedju Bayerna i Maribora nije bilo sansi, kada je Maribor totalno dominirao i imao 2,3 100% sanse za gol. Mozda sam malo kritican do tebe, posto nije Nine jos obavio svoj posao i napravio pregled 3. i 4. kola al uzmi to kao pozitivnu kritiku i savjet za dalje. Very Happy Inace kao sto sam rekao, odlicno napisano i bar neko nesto radi. Smile
Baša
Novinar
Novinar

Raheem Sterling ::

Znaš kako, pokušavao sam da gledam, ali troši previše vremena, pa sam odlučio da gledam na 3x brzinu, ali ja nijesam vidio te šanse, No, nema veze, hvala na savjetima Smile
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Np, i to sto pises je dovoljno svaka ti cast, samo u slike pokusaj naci slike iz meceva npr gore si stavio Tottenham United a ima slika Roma - United, kontas ? Very Happy
Pa ako mozes nadji takve slike i za ostale utakmice kad su neki "dueli" sa dresovima od obe ekipe, ostalo svaka cast samo nastavi tako Wink
beli

Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Basa ja sam.dao gol Romi, kakav Toxinho? Lol....
osa

osa

Muški Broj poruka : 72
Datum upisa : 22.01.2014
Godina : 28

Dosta netačnih činjenica iznosiš, nije toxinho dvaput dao u svoj gol, nego je beli bio strelac jednom, u svakom pregledu do sada sam ti našao po par netačnih činjenica. Obrati malo pažnju na to.
Aguero

Muški Broj poruka : 306
Datum upisa : 18.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Pregled trećeg i četvrtog kola!   Pregled trećeg i četvrtog kola! Icon_minitimeSre Maj 13 2015, 22:52

Lepo napisano, Bašo. Very Happy Svaka cast za ulozen trud!