Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 14:29

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! 8nl6msxwrldu
Dragi članovi našeg dragog foruma,

čast mi je da vam se obratim sa mjesta sa mjesta novinara naše lige. Još jedan put, nadamo se upješno, počela je 7. po redu sezona naše Real-Soccer lige. Biće mi velika čast, pa i dužnost, da pokušam da nastavim tradicijalno odlično odrađene poslove u novinarskom timu od ranijih sezona, pa i godina Smile. Pokušaću da ažuriram naše novine svakodnevno, kako bi naši igrači bili u toku sa svim promjenama, dešavanjima pa i zanimljivostima koje se dešavaju na našem forumu. Pak, kako sam sam u ovom timu, želio bih da vas sve pozovem na saradnju oko pisanja članaka, pomoći oko informacija, pa i da mi pomognete u pisanju intervjua. Sa svim tim rečenim, želim da poželim sreću svim timovima, pa i timu koji vodi forum, kao i igračima iz raznih reprezentacija.  

Sinoć je, kao što znate, započela liga, a otvorili su je mečevi između Bayern Munchen-a i Liverpool-a kao i Eintracht Franfurkt protiv WFL Wolsburg-a.

                                           
Bayern Munchen - Liverpool
                                             
Rezultat:3-1


Kao što je očekivano, prošlosezonski osvajač duple krune(prvak naše lige i kupa) je ubjedljivo, i uspješno otvorio novu sezonu sa prilično ubjedljivom pobjedom protiv iskusne ekipe Liverpool-a, koji će i ove sezone biti u borbi za titulu. Derbijem ovog kola je i zvanično počela nova sezona. Bajern je izašao na teren u sljedećem sastavu: sana ocm, Nocerino, Drogbeni, Joao Moutinho i Maker, dok su boje Liverpula branili: noblic@, Amigo, Mozillinjo, Aaron Ramsey i Falcao . Utakmicu je otvorio Aaron Ramsey sa svojim prvim pogotkom. U istom poluvremenu je gol postigao Drogbeni. Takođe, važno je i da napomenemo da je Drogbeni postigao i 2 gola za Bajern te otvorio svoju golgetersku sezonu. Sve u svemu, zanimljiva utakmica, a nadamo se da će ovakva svaka biti, sa puno golova i lijepih akcija Smile.


                                   
   Eintracht Frankfurt - VFL Wolfsbug

Rezultat: 0-0
                                     

Takođe, iste noći u kojoj se odigrala prethodna utakmica, dogodio se sudar novih, ali perspektivnih ekipa, koje su spremne za borbu za neka od vodećih mjesta, iako mnogi ne misle tako, oni su prilično samouvjereni. Kao što se i očekivalo, odigrala se tvrda utakmica. Wolfsburg-a su predstavljali: R@le, jehovin svedok, Shax., Dante TVper i Doktor Weis+!, a ekipu Frankfurta uE, Giroud, Bruno Mezenga i Oscar. Sve u svemu, obje ekipe su strpljivo čekale svoju šansu, koju očigledno nijesu dočekale. Pak, odigrali su na sigurno, pa će obje ekipe ponijeti poene.
To bi bilo to za ovaj put, do sljedećeg članka

Vaš Baša!

P.S. Ako je neko voljan da mi pomogne oko grafike, banera i itd, neka me cima na PM! Smile


Poslednji izmenio Baša dana Sre Apr 29 2015, 16:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 14:40

Dobro odrađeno..Samo napred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 14:57

Ja sam skontao da je Liverpool poveo 1-0 xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 16:19

Poveo je Live,dobro si skontao.. Very Happy
Nije lose,samo tako nastavi
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 16:23

Solidno je ovo, a i mozes neku slicicu da ubacis Very Happy
Ko zeli da pomogne Basi u novinarstvu neka mu se javi..
Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 16:38

R@le ::
Ja sam skontao da je Liverpool poveo 1-0 xD

Ispravljeno, hvala na ukazanoj grešci!
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 17:54

Svaka cast, samo tako nastavi Wink
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 19:09

Cestitke Basa (pro)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 21:07

Jos jedna mala ispravka prvi gol za bajern sam ja postigao a drogbeni je asistirao,inace lepo napisano vidi se iskustvo samo napred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 21:38

Odlicno ti je ovo. Poradi samo na fontu, nije potrebno i bold i italic Smile
Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitimeSre Apr 29 2015, 21:54

Pa da, vidim sada tek. Na eRepubliku se drugacije prikazaju fontovi, promijenicu sljedeceg puta (Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!   Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pregled prvog dijela prvog kola SRS lige!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Liga | Kup-
Skoči na: