Reprezentacija Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Reprezentacija Srbije EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Reprezentacija Srbije

Ići dole 
+4
Мичу
DaNte TVRiper
Veloso
Bruno Mezenga
8 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 14:43

Ovako, s obzirom da sam vec duze vreme na francuskom forumu i najbolje ga poznajem predlazem sebe kao kapitena repke jer je to sigurno najlogicniji izbor. Sada, ne moram da igram ali cisto posto sam tamo vec duze vreme i aktivan sam, mogu sa lakocom da obavljam kapitenske duznosti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 15:23

CAZORLA ZA SELEKTORA! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Bruno Mezenga

Bruno Mezenga


Muški Broj poruka : 286
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 31

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 16:37

TVORAC za selektora...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 16:59

Koliko ja znam ti si prijavljen za crnogorsku selekciju koju vodi BlekKobaz
Nazad na vrh Ići dole
Bruno Mezenga

Bruno Mezenga


Muški Broj poruka : 286
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 31

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 17:54

lol to je bilo prije 3 mjeseca
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 18:45

Svejedno, kup nacija jos nije poceo i rekao mi je Warburton da javim Kobazu oko toga
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Veloso


Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Nema

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 20:08

Ja sam iskreno protiv, plus ti je samo to sto si eto cesto na njihovom forumu. Mada ko god bude selektor ne verujem da ce biti problem da se sporazume s njima.. U dosta situacija si se poneo kao klinac, cesto se svadjas, tako da predlazem nekog iskusnijeg i opustenijeg liga, konkretno Isca. Najpravednije je glasanje po meni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 20:17

Ako sam mogao sve ovo da organizujem, valjda mogu i to uraditi, od mene i ocekuju da budem kapiten, ali eto..kako god
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 21:47

Moj glas ide sasi, definitivno je ovde jedan od nastarijih igraca i siguran sam da bi bio odlican kapiten.
Nazad na vrh Ići dole
Мичу

Мичу


Muški Broj poruka : 389
Datum upisa : 24.03.2013
Godina : 27

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimePon Maj 20 2013, 22:07

DaNte TVRiper ::
Moj glas ide sasi, definitivno je ovde jedan od nastarijih igraca i siguran sam da bi bio odlican kapiten.
+1
Nazad na vrh Ići dole
R.Carlos

R.Carlos


Muški Broj poruka : 93
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 28

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeUto Maj 21 2013, 13:21

Sasa ili Isco,mislim da su oni za taj posao,Cazorla u nekim situacijama umes dobro da ispizdis sto se i videlo par puta na chatu kako psujes,zato predlazem Isca ili Sasu posto su oni mirnije prirode
Nazad na vrh Ići dole
sasa37

sasa37


Muški Broj poruka : 274
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Beograd

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeUto Maj 21 2013, 17:56

Ja prvo da se zahvalim na preporukama,ali ja nisam u mogucnosti jer mi je komp,net polublokiran budite srecni sto mogu ovde da dolazim..Smile,elem moj licni predlog je da se cazz i isco dogovore kako ne bi bilo ljutnje,jer obojica imaju prednosti,elem pocinjem da zvucim kao diplomata..Smile,pa cu zato reci da u slucaju da moram da biram izmedju njih 2 glasam za isca jer je brat sa severa..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeUto Maj 21 2013, 21:25

Ovako dogovoreno je!
Isco Alarcon ce biti selektor na ovom forumu i odredjivati postave i spiskove igraca za nasu reprezentaciju
Santi Cazorla ce biti formalno selektor, i tamo na njihovom forumu ce stojati da je on selektor posto vec duze vreme komunicira sa njima...
Nastavice se....
Nazad na vrh Ići dole
Исак

Исак


Broj poruka : 487
Datum upisa : 20.03.2013
Lokacija : Srbija

Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitimeSre Maj 22 2013, 11:33

Isco selektor - reprezentacija Crvene Zvezde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije   Reprezentacija Srbije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Reprezentacija Srbije
» Glasanje za selektora Reprezentacije Srbije!
» Reprezentacija BiH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: