Juventus 3-0 Maribor  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Juventus 3-0 Maribor  EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Juventus 3-0 Maribor

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sana ocm




Muški Broj poruka : 111
Datum upisa : 01.06.2013

Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitimeČet Okt 30 2014, 21:45

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitimeČet Okt 30 2014, 21:57

tako lepo, juče ste nas kulirali kad nas je bilo i jednih i drugih u 21:10...
nije vam ovo trebalo, gg u nastavku lige
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitimeČet Okt 30 2014, 22:08

Nemoj da lazes samo je Joel bio tu od vas u 21h(kad si ti predlozio u temi) a nas je bilo 4-5, vi ste dosli oko 22h kad su moji otisli i plus smo vas cekali 45min danas.
Nazad na vrh Ići dole
JordiAlba

JordiAlba


Broj poruka : 137
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Barcelona

Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitimePet Okt 31 2014, 03:55

To da ste nas danas cekali 45 min to je potpuno tacno,nije nas bilo i uzeli ste sluzbeni,sto se toga tice sve je tacno i regularno.Tacno je i to da je juce jedan nas igrac kasnio i da nas je bilo 3 u 21h (Joel je bio na forumu a kesega i ja na fejsu),ali isto tako nije bilo ni vas u to vreme..jer nam je Jasko rekao da nema aube i tukka,nekoliko minuta nakon toga Jasko javlja da je auba stigao,tad je stigao i homeland.Kad smo hteli da igramo hax nije radio,u to vreme bilo je i nas i vas..bili smo na forumu svi i znam vrlo dobro da te je Kesegic pitao da li imate naloge na shb jer je njihov hax radio..ti si to iskulirao i posle nekoliko minuta ste otisli bez reci.Ovo ne pricam zbog toga sto smo popili sluzbeni,daleko od toga jer sam realan i prvi sam se javio na forumu i rekao da nas nema i da pisete sluzbeni,za to sto ste nas cekali 45min svaka cast i respect.Ali morao sam da te ispravim za ovo sto si napisao jer zaista nije bilo tako kako ti kazes.A ti Kesegicu nemas pravo da se ljutis jer su ljudi ispali fer i korektni i cekali nas 45min,mogli su odma u 21:15 da okace sliku i da ih boli uvo.GG i srecno u nastavku
Nazad na vrh Ići dole
Sergio Ramos
Administrator
Administrator
Sergio Ramos


Muški Broj poruka : 796
Datum upisa : 06.05.2013

Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitimePet Okt 31 2014, 09:46

Alba siguran sam da nas je bilo bar 4 u 21h bili su tu Sana, Jasko, Steph i ja (mogu da ti dam sliku ako oces) ne bih bezveze pitao Joela dal vas ima. Vi ste se skupili kasnije 30-45min kad su moji otisli bilo nas  3 tad mislim a kasnije su i ostali otisli, a ja sam licno to vece napravio nalog na sh mislijuci da cemo igrati.. Mi smo bili tu skoro svako vece samo za utorak nisam siguran, kad smo hteli da igramo odmah u ponedeljak vas je bilo 3 cini mi se i Kesegic umesto da proba da vas skupi da odigramo to medjutim on je otisao da igra nfs ili sta vec. Srecno i vama u nastavku.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Juventus 3-0 Maribor  Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus 3-0 Maribor    Juventus 3-0 Maribor  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Juventus 3-0 Maribor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maribor - Juventus
» Juventus - Maribor
» Maribor - Juventus
» Juventus - BvB
» Man Utd - Juventus

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 14. kolo-
Skoči na: