Liverpool United 6-0 pp EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Liverpool United 6-0 pp EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Liverpool United 6-0 pp

Ići dole 
+4
Homeland(A)
Maker
GaMe
beli
8 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 22:50

http://www.haxballtube.com/watch/d4d77b3119

Liverpool

noblica (brigate)
601
maker
amigo

00:27 601 (Amigo)
00:47 Amigo (601)
05:30 Amigo (601)
07:52 601 (Amigo)
09:21 Brigate (Amigo)
10:21 Brigate (Amigo)

United

Game
Rakitic
Offsync
black



Poslednji izmenio Amigo dana Pon Sep 22 2014, 23:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 22:54

ISSS 6-0
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 22:57

Stvarno glupav potez od ova 2 madjara,sramota..
A Gejm i Rakito svaka cast,gg Smile
PS: Amigo sve si dobro za statistiku stavio,sve je cisto xd


Poslednji izmenio Вуле™ dana Pon Sep 22 2014, 23:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 22:58

Nauk = Ne dovoditi strance.


Poslednji izmenio beli dana Pon Sep 22 2014, 23:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 22:59

beli ::
Ove Madjare treba pobiti

Sad 333

Dobro Nula kaze bolje dovesti aktivne polu-botove pa ih poducavati nego igrati sa ovim govnima koje boli kurac za ovu ligu
Nazad na vrh Ići dole
GaMe

GaMe


Muški Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.04.2013
Godina : 34

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 23:06

Dobro zbori taj Nula
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimePon Sep 22 2014, 23:08

Bistar neki decko
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 12:23

Kacam ja prico da se ne trebaju dovodit stranci pitali su me dal' sam normalan... xexe genije sam
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 12:46

Ma to je svaku sezonu ista prica. Ja sam vec prije par sezona poceo kod Cazorle sa Arsenalom da ga ubjedim da neces nista biti od njegove ekipe (imo je pola ekipe stranaca). Zadnju sezonu se niko onda nije usudio da puni ekipu opet sa puno strancama al sad je doslo opet u modu.

Stvar je u tome sto ovu sezonu Boca (ne zainteresovane Italijane), Manchester (ne zainteresovane madjare) i Maribor (ne zainteresovane ruse/njemce) imaju probleme da se skupe je da ne razmisljaju mozda o tome zasto ti igraci u opste hoce da igraju srpsku ligu? To se moze lako objasnit, ima jedna grupa koja ide u srpsku ekipu posto hoce da koristi matcheve kao fs da trenira samog sebe za vaznije lige, druga grupa je da hoce da puni svoj kalendar za haxball matchevama posto igraju to cjeli dan i ne skidaju se sa kompa.

Sada koji je razlog da oni gube interesu i volju da igraju tu ligu? Jedan razlog je da srpski host cesto nije dosta jak za strance i da oni imaju highping ovde, drugi razlog je da ako gubi njihova ekipa oni nece da se osramote i bjeze sa sobe (manchester), treci razlog je da srpska liga je mozda number 4 u njihovoj listi posto te strance koje igraju kod nas igraju i u 4 drugim ligama tako da radjije idu na drugu utakmicu ako srpski match se igra u istom vremenom. Neke strance i pozaborave kako se njihova srpska ekipa u opste zove Very Happy (kao progamer, madjare, andro..)

Jedan stranac, mozda i dva po ekipi su ok AKO nisu oni planirani za prvu formaciju. Strance imati u ekipu je pametno ako ekipa nema dosta igraca na fiksnom naprimer i onda ga zovu. Kao naprimer Malaga ima jednog poljaka, Live jednog Poljaka, Roma jednog francuza, i tako dalje..


Poslednji izmenio Maker dana Uto Sep 23 2014, 12:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Homeland(A)

Homeland(A)


Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 110

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 12:52

Mi imamo ova 3 stranca, fora je u tome sto ih mi drzimo samo da bi popunili brojno stanje(koliko mora da se ima za ligu posto ne sme 4 igraca da se ima) samo mi igramo meceve, hatiko ima problem sa pingom tkd on ni ne igra, programera ne zovemo zato sto je budala , nzn sta je sa margaritom, samo znam da igramo nas 4 , ovi stoje tu cisto onako xD.
Nazad na vrh Ići dole
JordiAlba

JordiAlba


Broj poruka : 137
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Barcelona

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 13:19

E to je ono sto sam ja govorio za strance.Pa sad nek se nadje neko pametan pa nek kaze da nam stranci trebaju u ligi.Mnogo puta sam to ponavljao jer znam iz licnog iskustva dok sam vodio Lil imao sam par stranaca i znam kako razmisljaju i sta za njih znaci ova liga.Jos veci problem je njihov ping jer moze njima prvi ping biti 50 kad njih drugi ping redovno jebe samo sto oni to nece reci da bi igrali.Znaci tad su pacman(spanac),marvin(francuz),ibrahim(francuz),baloteli(alzirac) u francuskoj ligi igrali odlicno dok ovde nisu znali 2 pasa da sastave.Apsolutno podrzavam Nulin stav i stvarno je bolje nase igrace da kazem poducavati nego uzdati se u stranca koji ovde nece pruziti ni 5% svojih mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 13:36

Progamer nije u timu, Hatiko nece da igra zbog pinga, a sa Margaritom ne znam sta se desava. A domace igrace su sve pokupili ostali timovi.
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Raheem Sterling


Muški Broj poruka : 581
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 25

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 14:01

Ovo sto je Maker rekao je istina... Eto kod nas 2 francuza, jednoga znam malo bolje (Tukk) I dolazi nonstop a ovaj drugi (Yio) ne vidjamo ga vec nekoliko dana na teamspeaku. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 15:16

Svako moze da nadje moj post jos pred kvalifikacije da strance ne treba dovoditi. Nasa liga im nije dovoljno interesantna, a i organizacija ovde je jako slaba. Oni ovu nasu smatraju kao
beton ligu.
Resenje: Razvijati svoje igrace! (Ex Yu).
jadno je kad vidim da nasi timovi u LS angazuju strance da bi napravili kakav takav rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
GaMe

GaMe


Muški Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.04.2013
Godina : 34

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 19:02

stvar je tome da je blackjack bio bolestan a da mi nije reko,lik je igro i povraco u isto vrijeme
Nazad na vrh Ići dole
beli




Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Beligrad

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 19:10

Pre ce biti da su smugnuli zbog bruke u 1.pol.. Moguce da su oboica povracali (ortacki). Aj da ne gresim dusu.. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
GaMe

GaMe


Muški Broj poruka : 419
Datum upisa : 08.04.2013
Godina : 34

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 19:25

napiso je na pocetku da je lose
Nazad na vrh Ići dole
Čićarito

Čićarito


Muški Broj poruka : 150
Datum upisa : 08.01.2014
Godina : 26

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 19:59

beli ::
Svako moze da nadje moj post jos pred kvalifikacije da strance ne treba dovoditi. Nasa liga im nije dovoljno interesantna, a i organizacija ovde je jako slaba. Oni ovu nasu smatraju kao
beton ligu.
Resenje: Razvijati svoje igrace! (Ex Yu).
jadno je kad vidim da nasi timovi u LS angazuju strance da bi napravili kakav takav rezultat.
Ne znam da li si mislio na Zvezdu, ali naš švabo (ultraslan) je kod nas, jer nas je on lično pitao da se pridruži nama. Mi nismo imali u planu da dovedemo nijednog stranca, mada nakon provjere njegove kvalitete, prihvatili smo ga u tim i nismo se pokajali.

Lik je uvijek nama na raspolaganju i uvijek nam najavi kad može igrat, kad ne može. Sve to zavisi od osobe. Ja sam iskreno htio dovesti još jednog stranca, kada sam vidio kako se ponaša ultraslan, ali sam shvatio da je on izuzetak. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 20:19

zato treba dozvoliti onima koji nisu prosli onaj kvalifikacioni turnir da pronadju novi tim.
al dobro nebitno to, sto se samog meca tice s' obzirom da juce nije bio fiksni termin mi smo mogli odigrati i drugo poluvreme jer ako dobro kontam, ne moraju se oba poluvremna odigrati u istom danu Smile
sad kako ostali hoce, jeste da je utakmica resena al cisto da je odigramo do kraja ako se skupimo i jedni i drugi...
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitimeUto Sep 23 2014, 22:05

Zbog ponasanja na ovom mecu oba madjara ce biti suspendovana za naredno (6. kolo) i nece imati pravo nastupa u istom. Razumem da je decku bilo lose ali je ovo stvarno bezobrazno odradjeno. Nesto slicno mu se vec dogodilo u 2. kolu tako da se mora nekako kazniti. Zao mi je Mancestera ali necu ponavljati ono sto sam milion puta vec rekao za strance...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Liverpool United 6-0 pp Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool United 6-0 pp   Liverpool United 6-0 pp Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Liverpool United 6-0 pp
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Liverpool FC - Manchester United
» Manchester United 1-2 Liverpool FC
» Manchester United - Liverpool FC 0:0 (-1)
» Liverpool 3-0 Manchester United
» Manchester United FC 1-0 Liverpool FC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 5. kolo-
Skoči na: