Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeSub Apr 20 2013, 17:23

Prvo, neka mi admini i svi ostali oproste što sam napisao članak iako nisam novinar na forumu. Al` da počnem.

Sinoć smo mogli uživati u jednoj sportskoj manifestaciji u kojoj su učestvovali Juventus i Olimpijakos. Tim iz Turina je turio 3 gola za senzacionalnu pobjedu "Stare dame" nad "Crvenim" iz Atine. Dobra utakmica se je naslućivala još nakon druge minute susreta, kad je golman Crno-bijelih Alonso zamalo pogodio mrežu gostiju, i to s gola na gol. Kasnije je bilo tu pritisaka s obje strane, ali ništa konkretno. Ali, u drugom poluvremenu u igru ulazi kapiten torinske momčadi, Xpert umjesto Levandovskog. Kapiten je dao dva gola, a pridružio mu se i Milan, s golom i asistencijom.
Nakon prvog gola domaćina, u igri Crvenih se polahko osjećala nervoza, što je i iskorišteno na najbolji mogući način - 3:0. Sve u svemu, prelijepa noć u znaku crne i bijele boje.


Jedna lijepa priča, u moru loših.

I da ponovim, neka se niko ne ljuti jer sam ja kao ne novinar napisao članak, mada vjerovatno i nisam imao pravo, ali eto.
Nazad na vrh Ići dole
Hamsik

Hamsik


Muški Broj poruka : 152
Datum upisa : 23.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo

Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeSub Apr 20 2013, 17:50

bravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Xpert
Urednik
Urednik
Xpert


Muški Broj poruka : 462
Datum upisa : 05.04.2013
Godina : 31

Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeSub Apr 20 2013, 17:52

Budi ti novinar, dobro ti ide, ako zelis koji intervju ili neku moju izjavu, kontaktiraj mojeg menađera pa dogovorimo nešto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nfl.com
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeSub Apr 20 2013, 17:55

Xpert92 ::
Budi ti novinar, dobro ti ide, ako zelis koji intervju ili neku moju izjavu, kontaktiraj mojeg menađera pa dogovorimo nešto Very Happy


ponuđeno mi je to, ali bih mogao neki dobar članak napisati samo vikendom, jer radnim danima bih nešto sklepo na brzinu...

inače, imao bih to u planu, intervjuisati kapitena senzacije Very Happy i finaliste kupa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
R.Carlos

R.Carlos


Muški Broj poruka : 93
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 28

Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeSub Apr 20 2013, 18:35

Tim iz Turina je turio ... hahahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitimeNed Apr 21 2013, 18:50

Bravo majstore! E ovakav mi kolega treba! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Empty
PočaljiNaslov: Re: Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...   Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Juventus u Kupu slavio protiv Olimpijakosa sa 3:0, ali...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» IZNENADJENJE NEDELJE: Juventus savladao Bocu u kupu minimalnim rezultatom
» Zvezda jedva izvukla bodove protiv Olympiacosa!
» BvB - Juventus
» Juventus - Man Utd
» Juventus - BvB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Liga | Kup-
Skoči na: