Muški Broj poruka : 742
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 109

21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. Empty
PočaljiNaslov: 21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju.   21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. Icon_minitimeSre Mar 05 2014, 12:36

Napoli 2:2 Velez Mostar
-----------------------

21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. 9k=

Velezu je trebala pobeda da bi osigurali plej off, ali to se nije desilo, vec u 2. minutu utakmice Velez je dosao u situaciju da mora da vadi loptu iz svoje mreze, na kiks Dace. U 7 minutu, Daco pokusava proturiti loptu izmedju 2 igraca Napolija sto mu ne polazi za rukom, domaci to dobro koriste i dupliraju prednost. U drugom poluvremenu sasvim druga prica, Daco odlicno u 13. minutu ispucava loptu sto koristi kapiten Veleza LeBron, i postize gol. Napadao je Velez sve vreme, sto mu se isplatilo u 19 minutu na nespretnost R@leta posle 1 suta sa ivice kaznenog prostora. Sve su pokusali igraci gostiju da preokrenu rezultat, ali bedem ''napolitanaca'' je izdrzao do kraja.

Ajax 0:3 Liverpool
------------------

21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. Ajax-500x311

Neocekivani rezultat u Amsterdamu s obrzirom da su se oba tima borila za bolju poziciju da bi imali sto lakse protivnike u plej ofu. Odlicni Liverpul ove sezone, poceo je isto tako ovaj mec, vec u 5 minutu igre BrajanT i 601 dovode tim sa Enfilda u vodstvo 0:1. U 12. minutu BrajanT odlicno gradi Klaca, golmana domacih i daje priliku Aubameyangy da postigne gol, sto on i radi. Nastavlja Liverpul sa napadima, i postize i 3 gol u finisu utakmice na gresku uE-a. Liverpul je ovom pobedom osigurao 1. mesto B divizije, srecno u plej ofu!

Borussia Dortmund 2:1 Porto
-----------------------------

21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. Images?q=tbn:ANd9GcRpE6wDLmxA17Rt0gC2BdNRP7YiFFyUrxxkJs-AxjJlyJ6fSEPB2Q

Utakmica, veoma bitna po Borusiju zavrsila se dobro po njih. Prvo veoma dosadno poluvreme nagovestilo je da Portu ova pobeda ne treba, medjutim u drugom poluvremenu, Modra u 15 minutu dovodi ''milionere'' u vodstvo. Lepim golom u 18 minutu  Flint izjednacuje rezultat, 1:1. Nije proslo 30 sekundi, Podolski sutira sa 18-nestak  metara, dok golman Porta Veloso, misleci samo na pare koje ce podici posle utakmice spremljenje od strane igraca Borusije prima najgluplji gol sezone( 333) . Prava drama u zadnja 2 minuta utakmice, ali Porto nije uspeo izjednaciti utakmicu. Veloso je posle utakmice snimljen kako drzi pare i slavi sa njima u ruci koje mu je nekoliko trenutaka ranije pocasno urucio niko drugi nego Darko ( 333)  Ovom pobedom Borussia je obezbedila Plej Off, i u njemu ce igrati sa 4-voroplasiranim iz divizije B, Liverpoolom, srecno!

Datum upisa : 06.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju.   21 i 22 kolo, 2 vezane pobede Borussie, kiks Veleza u Napulju. Icon_minitimeSre Mar 05 2014, 13:04

Sta mislis o tome da se malo bolje informises, mi ne igramo sa Zvezdom vec sa Portom Very Happy