Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. EhbE2yB

PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca.

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Empty
PočaljiNaslov: Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca.   Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Icon_minitimePon Jan 20 2014, 14:23

Porto 1:0 Cukaricki

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Wallcl41hx

Portugalski Porto jedan od favorita za prolazak u dalji nastavak takmicenja , minimalnim rezultatom porazio je ne bas tako kvalitetan Cukaricki.Domacini su brzo poveli, pogotkom Velosa,gosti su odigrali svoju najbolju utakmicu u Real Soccer ligi do sada,imali su sanse na greske Porta ali ih nisu iskoristili.Neverovatna sansa za goste, bila je kada je Johnny gat odlicno dodao Agueru, koji vuce loptu sa centra ali ne uspeva da je iskontrolise,to se desilo na isteku 18. minuta. Cukaricki se odlicno branio tokom cele utakmice i sprecio odlicni Porto da postigne jos koji gol I popravi svoju gol razliku.Za sad Porto se nalazi na 2. mestu A divizije iza Crvene Zvezde koja do sada nema ni 1 poraz u ligi. Naravno da napomenemo, cestitke Velosu koji je postigao prvi gol u svojoj Real Soccer Karijeri.

Atletico Madrid 3:0 Chelsea

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Article-1145782-038594C7000005DC-24_468x286

U prvom poluvremenu, po obicaju gosti iz Londona , postavljaju bus, spremni da izvuku jos 1 neresen rezultat, ali planove im je pomrsio ovog puta sopstveni igrac, gexo koji je izasao sa meca a ‘’plavci’’ su nastavli 3v4. Pa da nastavimo, pocelo je drugo poluvreme  a nesto posle 1:20 drugog poluvremena, tandem Cicarito-Majstor  dovodi Madridjane u vodstvo 1:0.Drzali su se izabranici Romana Abramovica kako su znali I umeli, Atletiko propusta dobru sansu u 15. minutu , Chicarito je ubacio Majstoru ali ovaj nije uspeo da stigne tu loptu.Odlicna igra Atletika se nastavlia, bivsi igrac Celzija, Kiko prodire sa desne strane I salje loptu u mrezu , I time duplira prednost domacina na 2:0. U 19. minutu igre, gexo ‘’nestaje’’ sa terena I ne pojavljuje se do kraja meca, tako da su gosti igrali 3v4 ostatak. U 20+ minutu SMAK I David Luiz su se zbunili, tako da je Kyle ostao sam na 3 igraca atletika, Chicha je iskoristio prazan prostor koji Kyle nije pokrio, I  postigao 3. gol za Madridjane. Kako kazu nasi izvori kapiten Celzija  David Luiz izjavljuje da ce na polusezoni ugasiti tim. Kako saznajemo uradice to zato sto klub nije u finansiskoj poziciji da plati popravku jos nekog busa, a silno ce im trebati s obzirom da sledecu utakmicu gostuju Amsterdamskom Ajaxu

Crvena Zvezda 1:0 Malaga

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. 16674_delije_cigani_derbi_zvezda_partizan

Iznenadjujuce dosadan mec izmecu 2 lidera A I B divizije, domacin  je u ovoj utakmici odneo 3 boda i time utvrdio svoju prvu poziciju u A diviziji.Zvezdini navijaci okupili su se u velikom broju(kao sto vidite na slici) da bodre svoj tim I ocekivali su jednu veoma neizvesnu utakmicu ali su se prevarili.Jedini gol postigao je bivsi igras italijanske Rome ,banos na asistenciju svog kapitena Iska, glavni krivac ovog gola bio je golman gostiju beli. Oba tima su pretila do kraja gola ali nijedna akcija nije bila ozbiljnija da bi ugrozila gol Vidare I donela izjednacenje timu iz Spanije. Malaga sada deli 1. mesto sa Amsterdamskim  Ajaksom i Olimpijakosom ,ima 22 boda.

Borussia Dortmund 0:4 Ajax Amsterdam

Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Images?q=tbn:ANd9GcQ6_MWht1V71aQ-kfmWehO5mc4MI3nuPrpWYUw6hvbJUbGGOZ2U9g

Prvo poluvreme pocelo je burno po milionere, vec u 38. sekundi meca niko drugi nego uE pogadja za vodstvo Amsterdamskog Ajaxa. Nastavio je Ajaks da pritiska , I to mu se isplatilo kada je isti strelac prvog, postigao drugi gol I duplirao prednost gostiju na 0:2. Branila se Borussia kako je znala I umela, ali uE u 18 minutu igre opet trese mrezu Borusije, bilo je I nekih pridika sudiji zbog ne reagovanja I urucivanja zutih kartona ponekim igracima. U 19. minutu kapiten Ajaksa upisuje 2. pogodak u ligi I postavlja konacan rezultat ovog meca 0:4. Ajaks sada deli 1 mesto u B diviziji sa Malagom  I Olimpijakosom, ocekuje se velika borba I neizvesnost ko ce zavrsiti na prvom mestu na polusezoni.

Poslednji izmenio Homeland dana Pon Jan 20 2014, 14:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nula

Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

PočaljiNaslov: Re: Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca.   Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Icon_minitimePon Jan 20 2014, 14:27

Godina : 26

U drugom poluvremenu smo odigrali napadacki primili 2 gola na 2 kontre i treci gol takodje kontra jos smo bili sa 3 igraca! Pa kazu pokusaj napadacki Very Happy
SMAK

SMAK

Muški Broj poruka : 133
Datum upisa : 02.10.2013
Godina : 34

Ua bre izdajice Prosinecki nas cetvorica isterali sezonu i po skoro ovde na haxu ja,kyle,winer i luiz vecina ostalih igraca nisu ni aktivni neki su otisli iz ekipe a neki kao sto je ovaj gexo napustaju teren u sred utakmice. Neozbiljnost pojedinaca je nas problem a i tvoj Porto je bio pobedjen od nase strane tako da bolje da se ne javljas Very Happy, steta je samo sto ce ovaj klub koji vi zezate da igra autobus jer drugacije i ne moze jer se vecina bori sa pingom, da se ugasi na polu sezoni jer ne moze da se nadju aktivni igraci a i ja idem u Ajax jer nemam perspektive da napredujem ovde vise, pa jbg eto pored Seville i Arsenala koji ne igraju vec odavno jos jedan klub ce da propadne, jedino ako Luiz ne uspe da dovede nekog ko hoce da igra a ne da ga nema vise nikad posle 1 kola. Sad
Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Stamford-bridge
Homeland(A)

Homeland(A)

Dobro bre vas 2 provokatora, kaze se : ''cestitke Home odlican clanak'' a ne da mi se tu raspravljate po temi Very Happy
ц з в
Administrator

Muški Broj poruka : 945
Datum upisa : 18.10.2011

Alo bre Smace Very Happy znas kako kazu: 'jedna lasta ne cini prolece'. To sto ste nas dobili nema nikakve veze jer sezona traje 22 kola, nije valjda cilj dobiti ili igrati nereseno sa Portom, Zvezdom, a zavrsiti van TOP 4. Msm razumem da smo atraktivan protivnik i ok je da se dicite sto ste nas dobili, prihvatamo izgubili smo prvu utakmicu od vas Very Happy A sto se tice Celzija ne mogu da poverujem da ne mogu naci 1-2 igraca i polusezoni i izgurati sezonu do kraja, u dobroj je Celzi i dalje poziciji da se bori za to 4. mesto, ne vidim sto bi se raspadali...
SMAK

SMAK

Godina : 34

Ako lepo citas tekst gore ja idem iz Chelsea posle 15 kola, kakve igrace crne mozes naci evo Luiz je nasao Brigate i Kaluhna ali nisu aktivni kao ni ostali. Naravno da je cilj top 4 ali ne mozemo taj teret nas 4 bez pravog spica da iznesemo zato nam je jedino ostalo da se branimo, sta da radimo drugo, barem iznerviramo nekog hahah xD. Lako je kad imas 7-8 igraca u ekipi da kombinujes i da se zezas no dobro necu da kukam, ja sam svoj problem resio a Luizu zelim puno srece pre svega da nadje neke aktivne igrace.

Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca.   Porto pobedjuje Cukaricki minimalnim rezultatom,probijen autobus plavaca. Icon_minitimeUto Jan 21 2014, 19:05

ma ljudi da vam kazem ovo se slucajno desilo porto je mnogo bolji tim od nas...