Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

Sluzbeni po sluzbeni - titula! Empty
PočaljiNaslov: Sluzbeni po sluzbeni - titula!   Sluzbeni po sluzbeni - titula! Icon_minitimePet Dec 27 2013, 18:37

Pregled 5. kola divizije B pocinjemo mecevima koji su reseni sluzbenim rezultatom - 3:0

Arsenal - Olympiakos 0:3(0:3)
Sluzbeni po sluzbeni - titula! Emirates1
Prazan stadion Arsenala docekao je goste iz Grcke. Ni publike, ni igraca domacina.
Posle 15-ak minuta cekanja, dobili su sluzbeni rezultat od 3:0, i tako se priblizili 1. mestu na tabeli. Sto bi neki rekli, sluzbeni po sluzbeni - i titula.

Ajax - Sevilla 3:0(3:0)
Sluzbeni po sluzbeni - titula! Weed_not_gateway_crime
Ajax je bez publike docekao Sevilju, ali se ni gosti nisu pojavili na Amsterdam Areni.
Posle dugo cekanja, Ajax je dobio sluzbenu pobedu od 3:0, a igraci su otisli na klupsku veceru na kojoj je dodeljena plaketa za 50. nastup u ligi kapitenu S. Ramosu.
Nakon toga, cela ekipa Ajaxa dobila je slobodno 3 dana, a to vreme odlucili su da provedu na obliznjoj farmi u predgradju Amsterdama, koja osim zivine gaji i jos nesto drugo.

Atletico Madrid - Liverpool 0:3(0:0)
Sluzbeni po sluzbeni - titula! Steven+Gerrard+Antonio+Lopez+Atletico+Madrid+-2t86uS6kHTl
Mec u Madridu zavrsen je pobedom Liverpula od 3:0, ali ne sluzbeno, nego su se eto uspeli skupiti i jedni i drugi.
U lepoj atmosferi, oba tima su pruzila dobru partiju, a posebno neizvesno je bilo prvo poluvreme.
Tokom tog dela igra i jedan i drugi tim su cekali gresku protivnika, te je stoga bilo i nekih smesnih poteza, poput kornera Kika na 09:40 1. dela.
U drugom delu i jedan i drugi tim su se otvorili, a to je Liveru vise odgovaralo.
Fantastican potez Drogbenija na 11:08 donosi Liveru vodjstvo.
Drogbeni je varkom tela izbacio dvojicu igrata Atletika i postigao gol laganim sutem kroz sredinu gola, majstorski.
Na 2:0 povisio je Brajant na asistenciju Drogbenog nedugo zatim, na 11:46. Greska domacih, polukontra, i Braja sam glavom u kaznenom zabija gol.
Konacnih 3:0 postavljeno je na 15:10, nakon sto je minut ranije opravdano ponisten gol Liverpula.
Naime, nakon kornera, jedna baklja od navijaca gostiju pogodila je Bruna Mezengu, golmana Atletika u glavu i ometala ga prilikom intervencije.
Strelac gola za pravih 3:0 onda je bio a ko drugi nego Drogbeni, i to nakon guzve u kaznenom prostoru posle kornera.

Cukaricki - Malaga 0:13(0:7)
Sluzbeni po sluzbeni - titula! 20130816_200739
Pod veoma jakim osvetljenjem od novih reflektora, u poslenjem mecu 5. kola divizije B sastali su se Cukaricki i Malaga.
Svetlost od reflektora, ocigledo je ipak vise smetala domacima, koju su izgubili sa 13:0, sto je jedan od najubedljivijih, ako ne i najubedljiviji poraz, odnosno pobeda jednog tima u dosadasnje 3 sezone RS lige.
Sve je bilo reseno vec na samom startu, kada je Aguero autogolom posle 30 sekundi dao Malagi prednost. Na 2:0 povisio je Nula, a zatim su se golovi redjali kao na traci.
Jos 5 do kraja poluvremena je postignuto a uz po jos jedan auto gol, strelci su bili Isak dva puta i Nula jednom, a TB87, vicekapiten ekipe bio je asistent tri puta.
U drugom poluvremenu slicna prica, ali se Malaga malo opustila i postigla je jedan gol manje nego u prvom.
5 golova dao je Isak, a jedan Nula, uz po 2 asistencije. Kapiten Stig ubelezio je i jednu asistenciju za sebe.
Nakon rezultata 6:0, TB je svim silama pokusao i sam da se upise u strelce ali nije imao srece da pogodi okvir gola.
To mu se vrlo brzo vratilo na mecu rukometne lige za Zemun kada je bio strelac, a njegov klub je uspeo i tu da pobedi!
Sve u svemu, ubedljiva pobeda Malage, koja joj donosi prvo mesto u B diviziji nakon 5 kola, i veliku sansu da prvu cetvrtinu sampionata zavrse na 1. mestu!

Poslednji put izmenio Nula dana Pet Dec 27 2013, 18:44, izmenio ukupno 2 puta
Stig

Stig

Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Lokacija : Titov Vrbas

PočaljiNaslov: Re: Sluzbeni po sluzbeni - titula!   Sluzbeni po sluzbeni - titula! Icon_minitimePet Dec 27 2013, 18:42

Fino, objektivno, jasno, zanimljivo, bas kako treba, bravo Nulo! MALAGA!!!