[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )

Ići dole 
+2
DaNte TVRiper
Strumf
6 posters
AutorPoruka
Strumf

Strumf


Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 109
Lokacija : Novi Sad

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeČet Dec 26 2013, 21:17

Sluzbeni.
Slika: http://prntscr.com/2e5dea - Osini, Strumf, Maker, Noblica, Micu, Ruy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeČet Dec 26 2013, 21:45

Sad ce Kazorla da dodje sa slikom sa Skajpa :v
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimePet Dec 27 2013, 20:12

Jeste sluzbeni za njih, jebiga bilo nas je cetvorica, ali su mi kasno rekli da Pycia novi igrac ne moze da igra pre polusezone -.-
A ne znam stvarno otkad je to da ne moze nov igrac da igra...
Inace Toti nzm jel znas ali Kazorla nece da dolazi ovde do 1 februara...
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimePet Dec 27 2013, 22:45

Rekao mi je Stig da je Pycia posto je novi igrac mogao da igra, i da je Prosi pogresio, te to znaci da nas je bilo i da necete dobiti sluzbeni nego da ce se staviti neki fixni termin za odigravanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimePet Dec 27 2013, 23:24

hahahaha teško da će kazorla izdržati do 1. februara Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Maker

Maker


Muški Broj poruka : 345
Datum upisa : 15.08.2013
Godina : 29

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimePet Dec 27 2013, 23:38

http://www.rs-srb.com/t2367-b-arsenal-olimpijakos

dogovorili smo se za cetvrtak 21:00, koji je i fiksni termin bio (dokaz u link) ..
znaci gotova je tu stvar zato sto niste bili na oficielnom terminu tu, nema novi igrac nikakve veze tu..
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimePet Dec 27 2013, 23:44

Cekaj mi smo vas od 15 do 8 cekali, pa vam je dosao taj rus oko 8 i mi smo cekali da odigramo i ti si onda rekao da se on ne javlja na ts iako je tu i da vas cekamo..sta je tebi prosi rekao ja nzm ali niti jednog od vas nije bilo na forumu izmedju 15 do 9 i 9 i 15. Uostalom ukoliko je igrac nov treba da pravi temu u nove igrace,zatim da 3 igraca za njega da garantuju i onda da napravi temu u slobodnim igracima,da potpise ugovor i da se ubaci u vas tim ukoliko je to odobreno..Znaci kako god ne bi tada mogao da odigra utakmicu.. Sve sto ja znam je da vas nije bilo u fiksnom terminu
( razlozi me ne zanimaju) i necu vise s vama da se vijam.
Nazad na vrh Ići dole
Stig

Stig


Muški Broj poruka : 1015
Datum upisa : 07.05.2013
Godina : 32
Lokacija : Titov Vrbas

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 00:31

Istina rekao sam da po meni ne vidim razlog zasto ne bi mogao da igra. Imaju 7 prijavljenih igraca a ovaj rus nije igrao nigde od pocetka sezone. Po tome ispunjava uslove. Naravno prvo treba da se predstavi na forumu i sve po redu... E sad sto se tice ovog sluzbenog tu nisam upoznat sa situacijom ali koliko vidim na ovoj slici koja je jedino i vazna samo su igraci Olimpa prisutni na cetu u dogovoreno vreme. Posto je ovo 5. kolo trebalo bi da je prosao rok za odigravanje meca tako da je po meni ovo sluzbeni za Olimp. A Arsenalu ce prvi moj tim izaci u susret i sacekati ih do nedelje ako treba da oobave formalnosti oko prijave tog novog clana kako ne bi izgubili jos jednu utakmicu sluzbenim rezultatom i rizikovali izbacivanje iz lige.
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 00:40

Da slazem se to sa stigom, cak i da ste odigrali s tim igracem ja ne bih pravio problem jer znam da bi ga ubacili naknadno jer nigde nije igrao ( osim ako je neka muljaza al verujem da nije) . Ali niti je iko od ars bio na chatu a mogao si i mene pitati dante za to, ja bih ti rekao da odigramo sve normalno pa ako su prekrsena pravila nek se odlucuje dalje.. Niste imali sta izgubiti a ovako ste izgubili sluzbenim..
Nazad na vrh Ići dole
Strumf

Strumf


Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 109
Lokacija : Novi Sad

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 02:37

A i nije valjda da od 7 prijavljenih imate samo 3 aktivna igraca, te da ste bas zbog tog novog izgubili službenim rezultatom... Odnosno, da ce i protiv Malage sve zavisiti od novog igraca... O.o
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 20:49

Bas tako Strumfe, BENA nema nigde, Kazorla dolazi na skajp ali kaze da ne igra do 1.2.2014. Ikera i italijana takodje nema nigde, boga pitaj gde su svi ti ljudi, i sad zavisi od ovog Pycije, jbg osini bio sam ja tu, ali mi je Prosi na skajpu rekao da ne moze da igra kada sam ja na chatu foruma rekao da sacekate jer je dosao, samo da se javi, e on se posle toga javio, ali mi je Prosi vec napisao da on ne sme da igra i onda sam ja odustao od meca :/
Jbg sjebao me Prosi, ban ga...
Nazad na vrh Ići dole
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 21:05

Jebiga, sta ste dovodili sve strance .. Dovedite nase ljude, normalne ! Very Happy Bili bi aktivniji sigurno nego ovi, a i bilo bi mnogo vise zajebancije Wink a to je i cilj ako se ne varam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 21:17

The Joker [DaNte] ::
Bas tako Strumfe, BENA nema nigde, Kazorla dolazi na skajp ali kaze da ne igra do 1.2.2014. Ikera i italijana takodje nema nigde, boga pitaj gde su svi ti ljudi, i sad zavisi od ovog Pycije, jbg osini bio sam ja tu, ali mi je Prosi na skajpu rekao da ne moze da igra kada sam ja na chatu foruma rekao da sacekate jer je dosao, samo da se javi, e on se posle toga javio, ali mi je Prosi vec napisao da on ne sme da igra i onda sam ja odustao od meca :/
Jbg sjebao me Prosi, ban ga...

Ne sme da igra napisao sam ti i iz kog razloga. Imate 8 registrovanih igraca za ovu polusezonu. Darko je otpusten tokom sezone zato ne smete na nejgovo mesto dovesti nikoga do polusezone.

A to sto su vam nekativni igraci mozete resiti tako sto cete odstraniti nekog ukoliko je neaktivan. Napisite u temi ko je neaktivan i da zelite da ga odstranite pa cemo razmotriti u najkracem roku pa nakon toga mozete dovesti puciju..
Nazad na vrh Ići dole
DaNte TVRiper

DaNte TVRiper


Broj poruka : 413
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : SRBIJA BREEEE!

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 21:23

Ok, odstrani mi onog italijana...
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Osini po prasini


Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 34

[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 21:26

Jbg dante nismo znali situaciju, a i sjebo te rus, da se javio odigrali bi mi pa bi posle resavali ostale stvari ali msm da ne bi bilo problema ko sto nece ni sada al kako god puno srece u nastavku,i bolje dovedite nase ali pouzdane nego te strance koji su nezainteresovani za ovu nasu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )   [B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[B] Arsenal-Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [B] Arsenal-Olimpijakos
» Napoli - Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )
» Porto - Olimpijakos 3:0 (sluzbeni)
» Sevilja - Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )
» Borusija Dortmund - Olimpijakos 0:3 ( sluzbeni )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta :: 5. kolo-
Skoči na: