Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alonso

Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Reprezentacija Srbije nadigrala Francuze  Empty
PočaljiNaslov: Reprezentacija Srbije nadigrala Francuze    Reprezentacija Srbije nadigrala Francuze  Icon_minitimeSub Nov 30 2013, 20:11

Pošto je Homeland banovan s foruma, a članak nije stigao da objavi, tekst je meni proslijedio da to učinim.

U poslednjem kolu grupne faze,reprezentacija Srbije nadigrala je reprezentaciju Francuske rezultatom 1:0 kod kuce.

Reprezentacija Srbije pocela je utakmicu u sastavu:Osini po Prasini-Milan22-Isak-Drogbeni., dok je reprezentacija Francuske nastupala u sledecem sastavu:Alex7293,Szakwoh,May,Vaan.

U drugom poluvremenu,Srbija je sve vreme napadala reprezentaciju Francuske, I dominiralana na terenu, pokusavala je da postigne gol, sto je i ucinila u 17. minutu, Drogbeni je uputio pas do milana,koji je pokusao da sutne,ali ga je Szakwoh izblokirao,u tom trenutku lopta se odbila do Isaka, koji je uputio odlican pas kroz odbranu reprezentacije Francuske,lopta je dosla do Drogbenog koji je ubacio loptu u gol za vodstvo reprezentacije Srbije od 1:0

Do kraja utakmice,Srpska reprezentacija nastavila je da pritiska Francuze, ali rezultat se do kraja utakmice nije promenio. Na kraju, Srbija – Francuska 1:0.

I nazalost,reprezentacija Srbije nije uspela da prodje grupnu fazu i pasira se u polufinale zbog gol razlike.

Lokacija : Beograd

PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije nadigrala Francuze    Reprezentacija Srbije nadigrala Francuze  Icon_minitimeNed Dec 01 2013, 11:01

koja glupost pa valjda se prvo gleda medjusobni skor pa tek onda gol razlika..Sad,ali i pored toga puna podrska tako se igra za majku Srbiju..Smile