Muški Broj poruka : 259
Datum upisa : 13.05.2013
Godina : 25

Srbija izvukla remi sa Marokom Empty
PočaljiNaslov: Srbija izvukla remi sa Marokom   Srbija izvukla remi sa Marokom Icon_minitimePon Nov 25 2013, 21:42

SRBIA 3-3 Maroko

Snimak utakmice mozete pogledati ovde

Prvu utakmicu Kupa Nacije Srbija je remizirala sa Marokom. Srbija je u pocetku vrsila pritisak na protivnicku ekipu, ali ih je popustila koncentracija pa su u 7. minuti primili gol. Srbija je krenula ka izjednacenju, vrsili su pritisak na protivnicku, i to im se isplatilo. Gol za Srbiju je pao u 9. minuti, a strijelac je bio Osini po prasini
Do kraja prvog poluvremena nije vise bilo golova. U drugom poluvremenu u 12. minuti Maroko je postigao lijep pogodak. Srbija je izjednacila jednim finim pogodkom Joa Moutihna na asistenciju Drogbenog.
Opet je Maroko poveo u 16. minuti poslije loseg izbijanja Moutihna. Srbi su ponovo izjednacili u 17. minuti autogolom Noway-a. Sve u svemu dobro su odigrali, i ja mislim da je trener Vule zadovoljan igrom. Drugo kolo Srbi igraju sa Poljskom. Nadamo se 3 boda.

Sastav
Srbia: Vidara,Osini po prasini,Milan,Drogbeni (10:00 Joao Moutihno in Osini po prasini out)
Maroko: Noway,Nosferax,Freedom,Halouf

Statistika:
07:49 GOL Freedom (assist Nosferax)
09:01 GOL Osini po prasini
11:57 GOL Freedom (assist Halouf)
12:37 GOL Joao Moutihno (assist Drogbeni)
15:39 GOL Freedom
15:54 AUTOGOL Noway

Poslednji izmenio Luizdinho dana Uto Nov 26 2013, 14:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Isco Alarcón

Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

PočaljiNaslov: Re: Srbija izvukla remi sa Marokom   Srbija izvukla remi sa Marokom Icon_minitimePon Nov 25 2013, 22:09

Datum upisa : 05.04.2013

jedan ozbiljan tekst, pa neka se u sastavu novinara uvrsti i jedan takav ozbiljan novinar Smile
Gost
Gost

jedini normalni clanak i jedini ozbiljan,cestitke..Za sada realno samo Luizdinho zasluzuje da dobije mesto novinara.
Kiko

Muški Broj poruka : 146
Datum upisa : 29.08.2013
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Srbija izvukla remi sa Marokom   Srbija izvukla remi sa Marokom Icon_minitimeUto Nov 26 2013, 15:10

Znaci clanak je ozbiljan, sa ogled na ostali sta su pisali.. Ali iz druga strana potpuno se slazem sa Prosineckom..  Uvod fali zato sto si poceo vednas sa utakmicom.. I celi clanak ti je kako se dvizeo rezultat i strelce jedan po jedan.. Mozes malo odokolu to da pises, da opfatis celo takmicenje i kup mec nije toliko bitan zato sto imamo snimak da pogledamo..
Pisacu posle jedan tekst ja, ali mozda ce imate pravopisne greske zato sto nisam iz Srbija i te padeze ovo ono...Very Happy