1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir

Ići dole 
+9
Alonso
fly boy
Kubalionzzale
Nula
Kiko
Veloso
Strumf
Osini po prasini
Isco Alarcón
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
MajstorRade
Administrator
Administrator



Muški Broj poruka : 398
Datum upisa : 16.07.2013
Lokacija : ВYКОВАР

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 10 2013, 23:03

hahah koji ste vi likovi, poubijacete se zbog mesta ( meni jos bolje )
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 10 2013, 23:49

HAHAHAHAHA Henry je toliko napunjen kompleksima da to nije normalno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Keith Flint


Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 00:29

Vidi Velosa nabacio kravaticu i sad krenuo u raspravu, mars iz tima djubre jedno moj Isco ce raditi ono sta ja hocu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 09:38

HENRY ::
isko odredjuje pravila onako kako njemu najvise odgovara odnosno kako mu najvise ide u korist i to je poenta cele ove price
Ovako,da se oglasim i ja,nemam nista protiv ovoga,sto je isco napisao za taj mini turnir,tu koje ekipe budu bile najbolje ulaze u prvu ligu i kraj,i nemojte vise da smarate,admini donose odluke,i znaju kako je najbolje za ovaj forum i ligu,a ti HENRY,govoris kako isco gleda u njegovu korist,secas se biranja selektora ? Ako ne evo ja da te podsetim,ko je gledao u svoju korist ? Pa ti si to bio,ti si molio ljude po forumu da glasaju za Vuleta,i da Iscu skidaju glasove,i sta sad ? Isco je sam predao to mesto Vuletu.A tebi je bilo bitno da ti igras,mada nije bitno dal igras ili ne,ali ako vec govoris o nekoj nepravdi ovde,onda se prvo malo priseti,gde si ti sve bio pogresio.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:12

Toxninho ::
HENRY ::
isko odredjuje pravila onako kako njemu najvise odgovara odnosno kako mu najvise ide u korist i to je poenta cele ove price
Ovako,da se oglasim i ja,nemam nista protiv ovoga,sto je isco napisao za taj mini turnir,tu koje ekipe budu bile najbolje ulaze u prvu ligu i kraj,i nemojte vise da smarate,admini donose odluke,i znaju kako je najbolje za ovaj forum i ligu,a ti HENRY,govoris kako isco gleda u njegovu korist,secas se biranja selektora ? Ako ne evo ja da te podsetim,ko je gledao u svoju korist ? Pa ti si to bio,ti si molio ljude po forumu da glasaju za Vuleta,i da Iscu skidaju glasove,i sta sad ? Isco je sam predao to mesto Vuletu.A tebi je bilo bitno da ti igras,mada nije bitno dal igras ili ne,ali ako vec govoris o nekoj nepravdi ovde,onda se prvo malo priseti,gde si ti sve bio pogresio.
Tox,cela prica ovoga sto si ti napisao sada je da patis od toga sto nisi ubacen u reprezentaciju tako da oladi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:13

Slusaj vule,reprezentacija toliko nije bitna,cak vise ti nisi kriv,sto je on molio ljude da glasaju za tebe,prica isku kako je nepravedan,a ne seca se,sta je sve on radio,i koliko puta je pogresio.


P.S Ova pravila sto je Isco napisao sasvim su koretkna i dobra.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:20

kakve veze ima uopste sto je on "molio" za glasove sa ovim(iako nije molio,pitao je samo nekoga da li zeli da glase za mene,i ako je neko zeleo,glasao bi,nije nikoga prisiljavao)? Odma pokusavas da se uvuces Iscu tako sto ga podrzavas iako mogu da se kladim da ni nisi procitao sta je napisao,al ok..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:23

Ima veze,ustvari ti nisi citao,on je napisao da isco gleda svoj interes,a on je govorio svima da skidaju i daju vuletu,i meni je rekao da skinem iscu i dam vuletu ali naravno to nisam uradio,upravo on gleda svoju korist,ako bi ti bio selektor,logicno da bi on igrao u repki,govori iscu kako gleda svoju korist,ustvari je on taj,koji gleda svoj interes.Poz,necu vise s tobom da se prepucavam,pametniji popusta,i ne uvlacim se isku,samo pricam potpunu realnost.


Poslednji izmenio Toxninho dana Pon Nov 11 2013, 11:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:27

U vise navrata si pokazao koliko si "pametan" tkd se ne proseravaj.Opet pokazujes da ti je krivo sto nisi pozvan al jbg,mnogo njih su iskusniji od tebe al ovo nije mesto gde se trebam raspravljati sa tobom i iskreno niije mi ni jasno zasto padam na taj tvoj nivo. caopoz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:29

Poslednje sta cu ti reci,NE PATIM uopste,cak vidim da je selektor obican bot,i pametniji sam od tebe to sigruno,molio si za selektora,ajde sad,red je na Moderatora foruma,posto ti taj Novinar,jako puno znaci,pa ne dozvoljavas da napisem jebeni clanak,tako da i ako mi je dozvolio isko,ti si clan ovog foruma,kojem je Novinar zivot.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 11:48

Obojica ste idioti. Ae razlaz sad... xexe
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 12:08

Nmg da verujem tema je kako da se sastavi 1. i 2. liga a vi se svadjate oko Reprezentacije :/
Nazad na vrh Ići dole
fly boy

fly boy


Muški Broj poruka : 91
Datum upisa : 23.05.2013
Godina : 28

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 12:42

zatvarajte temu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 12:55

PONOVITE UTAKMICU ALO
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:04

Sluzbeni za Arsenal
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:08

Jbg Toti, ne ides u Arsenal
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:34

Toxi, kad si glup zamolio bih te da ne pametujes mnogo.
Kao prvo molio za glasove nikoga nisam nego sam jednostavno pitao ljude da glasaju za vuleta sto nije isto, a koliko se ne razumes u to sta se desavalo govori cinjenica da je isko pravio multi naloge ili omogucio da tzv "gost" nalozi mogu da glasaju i glasao sam za sebe da bi pobedio, a ti koliko si glup i zaboravan da si zaboravio da si i sam otvarao teme za skidanje admina isku ko neka budala a on bi tu temu izbrisao i banovo bi te sa foruma i ti opet pokusavas da mu se dodvoris, stvarno nerazumljivo
i poslednje za repku nisam gledao da ide u moju korist nego sam zeleo da vule pobedi jer je zasluzio a i sam je rekao da po igri ne zasluzuje da igra i on nece igrati, ubacio je mene iako nisam zeleo to, on zna i sam mada sad zaista ne vidim razlog zasto ne bih igrao pogledaj moj ucinak u statistici prve lige koji po meni nije los
pozdrav za tebe i samo tako nastavi [Only admins are allowed to see this link] AHAHAHHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:37

Kad smo kod tog glasanja..Ko je prvi ukljucio opciju da se mogu glasovi ponistiti? Ko je onda iso i zvao ljude da poniste svoje glasove? HAHAHAHAAHHAAHAH Ja ne verujem koji si ti kompleksas...Jos uzima i juri po forumu, po cetu, po haxu svuda gde stigne i slika svaki moj potez, svaku moju rec... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nula




Muški Broj poruka : 980
Datum upisa : 14.06.2013
Godina : 109

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:40

Nula ::
Nisam ni ja bas za taj kv turnir, to ce duze da ispadne od druge lige onda jbg.

Ja bi ovaklo predlozio, u 1.ligi da ostanu zvezda, liverpul, olimp, velez, dortmund, malaga, fulam, to je 7.
Iz trenutne druge lige koja se zavrsava za 10-ak dana nek udje top 3 tima, to su verovatno arsenal, celzi i milan/siti/napoli ko vec.
3 preostala tima iz druge lige npr olimpic napoli siti i ovih 7 novoformiranih timova su druga liga od sledece sezone i tako imamo 1 i 2 ligu sa po 10 timova.

samo da citiram moj predlog s 1. strane i dalje mislim da je najbolje resenje ovo Very Happy

i ljudi iskulirajte malo igrica ovo ono sta se svadjate bre...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:40

opa vidi pa ti si mene spijuniorao, ma vazi brate samo nemoj da mi izbrises komentar Smile
ps nisam ja mogo slikati tvoj potez,tvoju rec kada nisam bio tu glupane
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:48

Pa naravno da nisi mogo, al vule i ti u tandemu radite pa ko kad moze..jedan jednu smenu radi, drugi drugu Very Happy Nista ja nisam spijunirao, nego ovde se ocigledno mnogi prave slepi i nemi i cute dok sve vide i sve znaju..Mnogi se prave nevinasca i kriju iza tudjih ledja..Mnogo si jadan i napacen decko to je ocigledno, prvo si doso na forum i tad te kazorla nesto spopao i tad si glavu stavljao za Iska raspravljao se po cetu sa kazorlom dobijao banov itd itd itd...Onda je kazorla otiso doso TB tad si se iza njega krio i spopao mene..Zamolio bih te da me zaobidjes u sirokom krugu od dana danasnjeg pa nadalje...
Sto se glasova tice previse jadno, nista ja nisam dirao sve je bilo normalno i normalno su tekli glasovi, kada ste videli da vam vule ne moze pobediti uzeli ste zvali TB-a kako bi vam on ukljucio da mozete da ponistite glasove..A to je po pravilima mozda? Samo ti nemoj da pricas za postovanje pravila ovde...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:51

to je na pocetku i bilo ukljuceno ali si ti iskljucio kad si video da gubis glasove a nemoj mi sad na ovoj temi pricati sta je bilo pre 6,7 meseci jadno je...
i da , nije mi vule poslao ovo mozes slobodno nastaviti da se grizes i da nagadjas ko li je Smile


Poslednji izmenio HENRY dana Pon Nov 11 2013, 13:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:53

Dal si normalan? Nikad ali nikad od kad je ovaj forum osnovan na svim glasanjima je ta opcija iskljucena? Gde ima logike da sad glasas za jednog posle 2 sata se predomislis i glasas za drugog..tako da nemoj prodavati laznu pricu i pricati lazi...Pa nebitno je to kada je bilo , bitno je da si toliko jadan i napacen lik i da kako bi opstao moras se kriti iza jednog od admina, on te za uzvrat cuva a ti u njegovo ime radis sve , pljujes po ostalima itd itd ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:55

konstantno vredjas brate , ne valja ti to Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Kubalionzzale


Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitimePon Nov 11 2013, 13:57

Ovo je samo jedna igrica....
Niste normalni...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir   1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1. liga , 2. liga nove sezone , Kvalifikacioni turnir
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» All Star turnir
» 1. Liga
» Basket 3D Turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir
» Basket ~ 2 vs 2 turnir

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Skoči na: