Susret divova u zavrsnici EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Susret divova u zavrsnici EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Susret divova u zavrsnici

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Susret divova u zavrsnici Empty
PočaljiNaslov: Susret divova u zavrsnici   Susret divova u zavrsnici Icon_minitimePon Nov 04 2013, 11:26

Stiglo je i poslednje kolo Durex super lige. Ko je ocekivao da ce biti ovako neizvesno do poslednjeg kola? Derbiji svaki za sebe. Marakana je vec rasprodata i Delije docekuju argentisku Boku, borba za prvo mesto u ligi. Zvezdi je potrebna pobeda, pošto su ih uništili Rimljani u 17. kolu i tako im zakomplikovali stvari. 

Isco Alarcon: ''Totijeva Roma je prejak klub, znaju da naprave taktiku u pravom trenutku. Da su drugačije usli u drugu polusezonu, bili bi najverovatnije osvajači lige. Što se tice Boke, nije nam pomoglo to sto smo namestili 17:1 protiv Fulama i nabili gol razliku i statistiku pojedinim igračima u Zvezdi. Sje**la nas Roma za sve pare.''

Inace, drugi derbi ovog kola igra se u Grckoj, Olimpijakos docekuje mocnu Romu, princ Rima Totti predvodi Banosa, Brajanta i Mejkera. Anticki Rim protiv Anticke Grcke.

F. Totti: ''Moramo uzeti bar bod Olimpijakosu, ako izgubimo, Isco ce namestiti da izgube kup i na taj nacin cemo izgubiti svako pravo da igramo Ligu Sampiona. Samo od nas zavisi da li cemo biti 3. i ici direktno u Ligu sampiona. Baj d vej, nemoj Liverpul mnogo da se nada raspadom Rome i da uzmu nasu licencu. To se nece desiti, formira se novi sastav za sledecu sezonu, mozda ne jaci po imenima, ali bicemo pravi tim. Zeleo bih da cestitam igracima Veleza, kasno su krenuli, ali pravi su tim, zasluzuju igranje u Evropi. Moguce je napraviti neku saradnju sa Velezom iz Mostara."

цзв: "Cestitam Romi na uspehu protiv Zvezde. Verujem da ih je motivisala moja ke.. ponuda koju sam im ponudio ukoliko odiraju remi sa Zvezdom ili da cak dodju i do pobede."

Tu je i formiranje novih klubova. Jedan od novijih klubova jeste i Atletiko Madrid, iz Madrida, logicno.

toxninho: "Posto me niko nece, resio sam da napravim klub i da budem svoj gazda. U mom timu igraju, pored mene, sve sami vrsni igraci, tipa ktd, Falkao itd. Ovaj klub mnogo obecava"

Vratio se i Ajax iz Amsterdama.

Nocerino: "Nisam zasluzio da igram u timu kakav je Roma, pa sam se vratio u novoformirani Ajax, za klasu slabiji od Rome. Cestitke Totiju na uspehu koji je ostvario sa Romom, od poslednjih u prethodnoj ligi sada igraju Ligu sampiona, najverovantije."

To je to od Durex njuza xexe!
Nazad na vrh Ići dole
Alonso

Alonso


Broj poruka : 765
Datum upisa : 05.04.2013

Susret divova u zavrsnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Susret divova u zavrsnici   Susret divova u zavrsnici Icon_minitimePon Nov 04 2013, 15:34

Toti slavi remi sa Zvezdom k`o rođendan Very Happy
šta bi Velež trebao da radi zbog pobjede nad istim timom? Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Baša
Novinar
Novinar



Broj poruka : 109
Datum upisa : 06.04.2013

Susret divova u zavrsnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Susret divova u zavrsnici   Susret divova u zavrsnici Icon_minitimePon Nov 04 2013, 15:54

toti kasno si se javio,mogli smo sredit da vi dobijete nas 18:0 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Isco Alarcón

Isco Alarcón


Broj poruka : 1018
Datum upisa : 19.03.2013
Lokacija : Srbija

Susret divova u zavrsnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Susret divova u zavrsnici   Susret divova u zavrsnici Icon_minitimePon Nov 04 2013, 20:19

Previse subjektivno napisano Smile Nema ovde objektivnosti u ovom tekstu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Susret divova u zavrsnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Susret divova u zavrsnici   Susret divova u zavrsnici Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Susret divova u zavrsnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Liga | Kup-
Skoči na: