Tajna večera EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Tajna večera EhbE2yB

www.fb.com/rs4v4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTabelaRegistruj sePristupi

 

 Tajna večera

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Tajna večera Empty
PočaljiNaslov: Tajna večera   Tajna večera Icon_minitimeNed Nov 03 2013, 12:46

Tajna večera


Jos jedna sezone 1. lige se zavrsava.Povodom toga je napravljena tajna vecera samo za one iskusnije..Medju mnogima,nasli su se milan22,Keith Flint,цзв,Veloso,TB87,Alonso,HENRY,Isco Alarcon  i mnogi drugi..Sve je lepo pocelo,mnogo buke,pica,hrane ali i dobrih zenskih..Neki od njih su seke poneli sa sobom,neki su medjutim poneli mame,al polako..цзв је odrzao zdravicu:“Neka nam je sa srecom,tacnije vama jer ste preziveli sve moje namestaljke, i naravno,Boca osvaja iako deli 1. mesto,u to nema sumnje,aj u zdravlje“.Cim je цзв seo,pocelo se jeste,pecenje koje je bilo na stolu,ubrzo je nestalo a toliko je bilo ukusno sto pokazuje da je i Alonso nastavio da glodje koske..Zatim je na glas Veloso progovorio:“цзв,nisi se pohvalio da si poneo seku sa sobom,mozes je upoznati sa ostalim gostima ali sa mnom ne moras,vec smo se dobro upoznali“.Sav iznerviran,цзв je uzvratio:“Ko si ti da pricas,nije lepo da pricas tako pred svojoj mamom,kasnije cu se ja sa tvojom kevom pozabaviti,al suzdrzi se do tada“.Svadje su se nastavile ali je HENRY nabacio:“TB87,vodi nas na splavove,ovo je ziva katastrofa,cuo sam da tamo ima striptizeta,al posto sam u  kazni,gledacu ih sa balkona tvoje zgrade,ako dvogled bude uspeo da dobaci“.TB87 mu je odgovorio :“Opusteno mali,danas su moja pravila,nije lepo da se tako izrazavas u javnosti,ovde ima i maloletnika(pogledavsi ispod oka Isca),drugi put cemo se pozabaviti sa splavovima“.Milan je sve to gledao sa strane i mirno jeo,al ugledavsi da mu Keith gleda seku,i tajno u siframa prica sa njom,na sav glas je rekao:“Alo bre,nemoj da te kazem staroj sta radis“ na sta je Keith ko iz puske opalio:“Jos kad bi znao gde je,eno je sa цзв-om u wc-u“..Milan ne znavsi sta vise da mu odgovori,povukao se na stranu i nastavio da sve posmatra.Alonso,kao po obicaju,poceo je da ispituje o zagonetkama na sav glas upita Isca:“Znas li ti Isco,sta je ironija“?Isco sav zbunjen rece:“Ne znam,prosvetli me“.Alonso ko iz topa odgovori:“Ironija ti je kada si prvi na tabeli,a klub ti se raspada“.Svi se pocese smejati,dobacivati Iscu i ne mogavsi vise to izdrzati,napustio je veceru i otisao kuci.Velosa dugo nije bilo,kada je dosao iz wc-a,vec mu se i pecenje ohladilo,al po stanju u kom je dosao iz wc-a,zajedno sa цзв-ovom sekom(oboje su bili znojavi,цзв-ova seka je cak skinula majicu i cedila znoj),moze se predpostaviti da su odrzali sami sebi zabavu u wc-u.U medjuvremenu,цзв se vec uveliko vratio iz wc-a i poceo razgovarati sa Ramosom,koji je tek stigao oko Ajaxa.Pricao je Ramos da se vracaju on,Nocerino,Milan,Ramsey,Drax kad Veloso prasnu:“Milan,kakav Milan?!“ Da,Milan,dobro si cuo,tu je Milan,Ramsey,Di Maria odgovori Ramos.Veloso mu uzvrati:“Alo decko,kakav Milan?! Milan je kod mene u Portu,a bez njega ti nema dolaska Isaka,a ako ni on ne dodje,Ramsey onda nece hteti da ispali Malagu tako da dolazite samo Drax,madjar i ti“.Ramos se poce nervirati,baca case,tanjire sve puca oko njega  i prodere se:“Milan dolazi botu jedan,budi siguran u to“ a Milan kao slucajan prolaznik dobaci:“Vi nemate para da se ja vratim,pisi propalo“.Nocerino,cuvsi to otrci odma do najblizeg kontenjera i zgradi kutiju nalepivsi na nju:“Dajte pare braco,pomozite Ajaxu ,da nas Morekembe nebi oderao“ zeleci da sakupi pare da dovede Milana.Ramos,svestam da od Milana nema nista,napustio je veceru a za to vreme ne Alonso plesao sa mladom Sarom,drugaricom od Falcaa.Tajna vecera se produzila do kasnih nocnih sata,a u tom trenutku je na vrata uleteo omaleni decak,sanaocm!Medjutim,na ulazu je vec nastala frka,obezbedjenje koje se sastojalo iz Kornjace Radeta i pedofila Cazorle,nije dopustilo sani da udje,iz jednoga cudnog razloga.Govorili su da gde god on ode,klub se raspadne pa su takom redo padali Newcastle,Juventus,sad ce i Zvezda.Ali sve je to bilo kasno,vecera se vec privodila kraju tako da ima necega o baksuzluku sane.Redom su isli sa vecere,Alonso sa svojom lepsom polovinom,Xpert sa pratiocem Aubameyang-om,Veloso,Flint a na kraju,цзв u svom stilu napusta veceru,sa 3 zene-majke nekih forumasa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tajna večera Empty
PočaljiNaslov: Re: Tajna večera   Tajna večera Icon_minitimeNed Nov 03 2013, 13:26

Bolesno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Tajna večera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Liga | Kup-
Skoči na: