Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AutorPoruka
Gost
Gost

Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona Empty
PočaljiNaslov: Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona   Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona Icon_minitimeNed Avg 25 2013, 13:42

Napokon,nakon duzek vremena,pocela je liga sampiona.4 nasa tima nas predstavljaju u LS:Ajax,Liverpool,Zvezda i Olympiacos.U prvoj nedelji,zbog silnih odlaganja meceva,jedino je Zvezda uspela da odigra svoju 1. utakmicu.Unistila je  RFC Bilbolde,Nemackog protivnika sa rezultatom 4-0.

U 1. poluvremenu su napadali i jedna i druga ekipa,ali Zvezdi je glavni cilj bio da postignu go u 1. poluvremenu,i nastave smirenom igrom u 2.Dosta su napadali,i pri kraju prvog poluvremena,Zvezdin neverovatan napadac Drogbeni uspeo je da zatrese mrezu svom Nemackom rivalu na asisteciju Isca,i time omoguci mirno 2. poluvreme.Drugo poluvreme takodje je bilo na strani Zvezde,koja je nastavila da napada,i u 3 minute pre kraja postigla 3 gola.2. gol je postigao Javi Martinez koji je nesto ranije usao umesto Isca.Drogbeni je ponovo zatresao mrezu u 18. minuti i to verovali ili ne sa pola terena.Mukama Nemackog tima nije bilo kraja,jer je u 19. minuti Drogbeni na asistenciju Joao-a postigao svoj het-trick i time unistio svog rivala.Nadamo se da ce nastaviti da ovako Igraju I da cemo imati nekog tima koji ce uspeti da prodje grupe.Da napomenem jos da je Zvezda imala i sjajnu publiku na tribinama,koja ju je podrila punim srcem.

Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona 3-1za_z-sezona87-88

Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona Images?q=tbn:ANd9GcT6W9IulmKiiAnaOaHUVW6JECt3uLND_Z__4EZP67SBcq1MWPpC

Zeleo bih jos da naglasim da je utakmica Liverpoola odlozena za Ponedeljak,takodje I Olympiacosa dok je utakmica Ajaxa odlozena za 29.8.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona   Zvezda sigurnim korakom zapocela Ligu Sampiona Icon_minitimeNed Avg 25 2013, 16:16

Sve je to ok...ali probaj malo neke strucnije(novinarske) reci da korsitis,takodje gledaj malo da ti recenice budu povezanije i izbegavaj previse ponavljanja i reci tipa unistili itd..mali savet nadam se da se ne ljutis Smile